بیایید تا با بچه‌های دشتیاری هم‌داستان شویم


بیایید تا با بچه‌های دشتستان هم‌داستان شویم کد ویژه:edu93082623
یاران صمیمی، خرسندیم به اطلاعتان برسانیم، به واسطه قلبهای مهربان و نیکخواه شما عزیزان، مبلغ مورد نیاز جهت «تهیه میان‌وعده غذایی برای دانش آموزان مناطق محروم بلوچستان» تامین گردید. مبلغ ۲ میلیون تومان از این فراخوان توسط یکی از حامیان گرامی بنیاد از خارج از کشور پرداخت شد. با سپاس از ایشان و همه شما یاران مهربان :) 
بزودی گزارش این فراخوان را در قسمت «اخبار همدلان» قرار خواهیم داد :) 
 
کمیته تحصیل همدلان کودک - ۱۲. ۰۹. ۹۳

 

در ابتدا خرسندیم به اطلاع شما سروران گرامی برسانیم طرح سوادآموزی منطقه دشتیاری بلوچستان با مدیریت عموخیاط (علی صداقتی خیاط) و حضور داوطلبان مدرس، با قدرت در حال پیگیری و اجراست، و نتایج آن تا به اینجای کار قابل قبول و امیدوار کننده گزارش شده؛ تا آنجا که دست اندرکاران محلی، آنرا به «معجزه» تعبیر کرده‌اند، و این انگیزه ما را برای ادامه طرح دو چندان کرده است. گزارش تفضیلی از فاز اول اجرای طرح به زودی منتشر و در اختیار شما گرامیان قرار خواهد گرفت. 
 
متاسفانه به دلیل فقر غذایی در منطقه و تاثیر منفی آن بر تمرکز و توان یادگیری دانش آموزان شرکت کننده در کلاسهای سوادآوزی، تصمیم گرفتیم تا به یاری شما همدلان گرانقدر برای پیشبرد مطلوب طرح و تاثیرگذاری هر چه بیشتر فرایند آموزش، یک میان وعده غذایی حداقلی برای ۲۳۰ کودک حاضر در کلاسهای درس در نظر بگیریم. این تغذیه برای ۲ ماه آینده لحاظ شده و شامل میوه و خرما می‌باشد که در مجموع بودجه‌ای ۵ میلیون تومانی برای آن برآورد شده است. 
 
امیدواریم تا مثل همیشه و به پشتوانه مهر شما، با تامین هر چه سریع‌تر این مبلغ، گام کوچک دیگری در سوادآموزی کودکان منطقه و صد البته آینده سازان سرزمین عزیزمان برداریم. 
 
باسپاس
بنیاد همدلان کودک و نوجوان
کمیته آموزش و تحصیل
 
 
 
توجه
دوستان خواهشمندیم  مبالغ موردنظر خود را به صورت آنلاین و با استفاده از سرویس زیر واریز فرمایید. 
در غیراینصورت لطفا واریزی‌های خود به حساب‌های بنیاد را به شماره 09351036129 اطلاع دهید.
با تشکر

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 50,000,000 ریال