فراخوان همیاری تحصیل شماره 1.مورخ 90.06.17


کد ویژه:edu90061711

فراخوان همياري تحصيل شماره 1 مورخ 1390.06.17

مبلغ موردنياز: 700.000 تومان

دوستان عزیز، خواهشمندیم در صورت واريز مستقيم به حساب، حتما مراتب را طي تماس تلفني به ما اعلام فرماييد تا مبلغ واريزي دقيقاً براي تحصيل اين كودك صرف شود.

شماره تماس: 48222167

نمي توانم قدم از قدم بردارم، ‌اما با دستان پر مهر شما شايد بتوانم به مدرسه بروم

«رقیب محمدی» کودک 12 ساله اي از خانواده مهاجر افغان مقیم شهریار است كه امسال مي خواهد در كلاس پنجم دبستان ثبت نام كند. «رقيب» داراي يك برادر و يك خواهر است و شغل پدر خانواده، کار ساختمانی است.

این کودک با عارضه مادرزادی صفحه ای بودن استخوانهای پشت به دنیا آمده است. این استخوانها بسیار شکننده بوده به طوریکه با کوچکترین ضربه دچار شکستگی می گردند. «رقیب» کودکی که تاکنون نتوانسته بر روی پاهایش راه برود، در حال حاضر برای عمل اصلاحی ستون فقرات تحت حمایت موسسه زنجیره امید قرار دارد و امید است با عمل جراحي صورت گرفته بتواند به آرامی راه برود.

با تمام توضیحات ارائه شده، به علت شرايط ويژه جسمي و آسیب پذیر بودن «رقيب»، لازم است اين كودك در مدرسه ای نزدیک به محل زندگی تحصیل نماید. در حال حاضر تنها مدرسه موجود، یک مدرسه غیر انتفاعي با شهریه سالانه 808 هزار تومان می باشد. با احتساب 100 هزار تومان تخفیف مدرسه، جمعا می بایست 707 هزار تومان برای این کودک مستعد پرداخت گردد.

لازم به ذکر است که «رقیب» پسري بسیار دوست داشتنی، با استعداد و دارای بهره هوشی بالا می باشد و معدل هر چهار سال وي، نمره 20 بوده است. مدرسه مذکور برای پرداخت اقساطی شهریه، با بنیاد همدلان کودک همکاری نموده و شرایط پرداخت اقساطی هزینه تحصیل این کودک را به شرح ذیل اعلام کرده است:

قسط اول: 157 هزار تومان --- پرداخت تا پایان آبان90

قسط دوم: 110 هزار تومان --- پرداخت تا پایان آذر90

قسط سوم: 110 هزار تومان --- پرداخت تا پایان دی90

قسط چهارم:110 هزار تومان --- پرداخت تا پایان بهمن90

قسط پنجم: 110 هزار تومان --- پرداخت تا پایان اسفند90

قسط ششم: 110 هزار تومان --- پرداخت تا پایان فروردین91

تمام تلاش ما برای بهره مندی این کودک از تحصیل به این جهت است که از رنج ناتوانی جسمی او بکاهیم و به او کمک کنیم تا در آینده بتواند مخارج زندگی خود را به تنهایی به واسطه هوش و استعداد ذاتی اش فراهم کند.

باشد كه «رقيب» در آينده به فردي مستقل و موثر براي جامعه اش تبديل شود...

 

توجه: در صورت نياز، مي توانيم شما را مستقيما به خود مدرسه متصل كنيم.

با کمک شما عزیزان تا پایان روز 90.6.29 مبلغ 330 هزار تومان از کل 700 هزار تومان شهریه «رقیب» تامین شد. در صورتیکه مایل به پرداخت مبلغ باقیمانده هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال