فراخوان همیاری درمان شماره ۴۱ - مورخ۰۳ . ۱۲. ۹۲


فراخوان درمان کد ویژه:tre9212036


مهدیه م. ۱۳ ساله
بیمار نیازمند جراحی اسکولیوز
مبلغ موردنیاز: ۰۰۰. ۰۰۰. ۸تومان
دوستان عزیز، لطفا در صورت واریز مستقیم، حتما طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
«مهدیه»، متولد خرداد ۷۹ در شهرستان جوانرود از توابع استان کرمانشاه است. این کودک بصورت مادرزادی مبتلا به بیماری کجی ستون فقرات (اسکولیوز) است و از این مشکل بسیار رنج می‌برد. 
مادر مهدیه خانه دار و پدرش، کارگر فصلی است. این خانواده ۶ نفره در خانه استیجاری ۴۵ متری زندگی می‌کنند و از کمترین امکانات رفاهی برخوردار می‌باشند. درآمد پدر خانواده بسیار ناچیز است و با توجه به پرداخت اجاره خانه ۱۵۰ هزار تومانی، از عهده مخارج روزمره خانواده ۶ نفره‌اش بر نمی‌آید. 
درمان مهدیه، مهم‌ترین دغدغه این خانواده است که با توجه به وضعیت مالی نامناسب خانواده و هزینه‌های بالای جراحی و تهیه تجهیزات پزشکی، خانواده این کودک از درمان او عاجز مانده‌اند و علیرغم اینکه در بیمارستان شفا یحیاییان تهران، برای این کودک تشکیل پرونده داده‌اند اما بعلت مشکلات مالی تاکنون عمل جراحی صورت نگرفته است. 
این کودک از طریق موسسه خیریه رسول اکرم(ص) روانسر ، به بنیاد همدلان کودک معرفی شد که بعد از معرفی، تیم درمان بنیاد همدلان، هماهنگی‌های لازم برای برآورد هزینه و تهیه تجهیزات پزشکی موردنیاز جراحی را انجام داد. هزینه خرید لوازم پزشکی، حدود ۱۵ میلیون تومان برآورد شده است که بواسطه هماهنگی‌های انجام شده با پزشک معالج، بلافاصله پس از تهیه این تجهیزات، مهدیه بستری و جراحی خواهد شد. 
موسسه خیریه نیکان مبلغ ۲ میلیون تومان و یک حامی دیگر از همراهان صمیمی بنیاد همدلان مبلغ ۵ میلیون تومان از این ۱۵ میلیون تومان را تقبل نموده‌اند. بنابراین امیدواریم به کمک و همت شما حامیان همدل بتوانیم باقی مبلغ مورد نیاز را تامین نموده و با درمان این کودک شادی و آرامش را به خانواده نگرانش بازگردانیم. 
به امید حق
کمیته درمان همدلان کودک

شماره حساب‌های بنیاد همدلان کودک

۱) بانک ملی شعبه ایران خودرو
شماره حساب: 
۰۱۰۰۷۵۲۹۹۰۶۰۰۸
شماره کارت: 
۶۰۳۷۹۹۱۳۰۳۶۸۰۱۶۳
بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده
۲) بانک پارسیان شعبه ایران خودرو
شماره حساب: 
۱۰۰۴۸۰۰۰۱۰۵۴۳۲۳۰۰۳
شماره کارت: 
۶۲۲۱۰۶۱۰۳۳۷۹۴۷۲۰
بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال