فراخوان همیاری درمان شماره ۵۲ - مورخ ۹۴/۳/۱۰


فراخوان جراحی قلب سمیرا کد ویژه:94031031
یاران همدل... عطوفت و لطافت قلبهای شما در قلب بیمار سمیرا جاری شد...
آری! به همت والایتان ۱۵ میلیون هزینه درمان قلب سمیرا در کمتر از سه روز تامین شد.....
درود بر شما نیکدلان 
حالتان خوش باد!
 
لازم به ذکر است باقی مبالغ برای درمان کودک دیگر که شنبه فراخوان آن گذاشته میشود صرف خواهد شد.
لطفا برای واریز کمکهای خود به بخش پرداخت آنلاین مراجعه فرمایید.
 
بنا به خواست خانواده از انتشار عکس بیمار معذوریم
 
سمیرا ن. - ۱۷ ساله
بیمار نیازمند جراحی قلب
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۱۵ تومان
 
 «سمیرا» متولد سال ۷۷ در شهر زاهدان است. این نوجوان بیمار ابتدا به علت سردرد و فشار خون به بیمارستان مراجعه نموده و بستری شده است. سپس بنا به تشخیص پزشک و انجام اکوکاردیوگرافی قلب، مشکلات کواکتاسیون آئورت مطرح و با TEE تأیید شده است. به تشخیص پزشک معالج، قلب سمیرا مورد آنژیوپلاستی قرار گرفته و احتمالاً نیازمند جراحی قلب باز خواهد بود. 
 
پدر بیمار افغان بوده و متأسفانه هشت سال پیش در سانحه تصادف فوت کرده است، لذا درآمد خانواده از طریق دستفروشی سمیرا تأمین می‌شود. این خانواده پنج فرزند دارد که سه تن از آن‌ها ازدواج کرده‌اند و سمیرا ۱۷ ساله و محمدرضا ۸ ساله با مادر در یک اتاق اجاره‌ای با کرایه ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان زندگی می‌کنند. 
 
سمیرا از طریق پزشکان بدون مرز به بنیاد همدلان کودک معرفی شده است. این نوجوان در بیمارستان مدرس بستری و آنژیوپلاستی شده و تجهیزات خاصی برای درمان آن استفاده گردیده است، همچنین به تشخیص پزشک نیازمند جراحی باز قلب می‌باشد. 
 
به علت افغان بودن این بیمار، هزینه مورد نیاز برای درمان مشکلات قلبی سمیرا، ۱۵ میلیون تومان برآورد شده است که خانواده سمیرا قادر به تأمین آن نیستند. لذا همچون همیشه امیدواریم با همراهی و همدلی شما دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای انجام جراحی قلب این نوجوان را به موقع تأمین نموده و با درمان تنها فرزند این خانواده، شادی و آرامش را به آن‌ها هدیه دهیم. 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 150,000,000 ریال