فراخوان همیاری درمان شماره ۴۹ - مورخ۱۳ . ۱۲. ۹۳


فراخوان جراحی قلب علیرضا کد ویژه:tre93121328
علیرضا ش. - ۵ .۳  ساله
بیمار نیازمند جراحی قلب 
مبلغ موردنیاز: ۰۰۰. ۰۰۰ .۱۰ تومان
«علیرضا» کودکی افغانی و متولد تیرماه ۹۰ در رفسنجان است. این کودک سه سال و نیمه به طور مادرزادی مبتلا به حفره قلبی یا VSD می‌باشد. 
در‌‌ همان سال اول، خانواده علیرضا برای درمان کودکشان به بیمارستانی در یزد مراجعه نموده‌اند که با توجه به این امر که این گونه حفره‌ها معمولاً به طور خودبه خود بسته می‌شوند، پزشک معالج تجویز خاصی نداشته و جراحی را منوط به بسته نشدن حفره در سالهای آتی می‌نماید. اما بعد از دو سال هیچ بهبودی در کودک حاصل نمی‌شود و پزشک نظر به جراحی قلب باز جهت ترمیم حفره قلب می‌دهد. 
این خانواده یک فرزند پسر دیگر متولد سال ۸۹ نیز دارد که خوشبختانه سالم است. پدر علیرضا ۴۸ ساله و کارگر است و از این راه ماهانه ۸۰۰ هزار تومان درآمد کسب می‌کند. خانواده علیرضا در یک منزل استیجاری، حدوداً ۶۰ متری که شامل دو اتاق تودرتو است، با کمترین امکانات رفاهی زندگی می‌کنند. این خانواده برای اجاره این خانه مبلغ دو میلیون تومان رهن و ماهانه ۱۵۰ هزار تومان پرداخت می‌کنند. 
از آنجایی که علیرضا افغانی الاصل است، هزینه جراحی وی حدود ۳۰ میلیون تومان می‌شود که بنیاد همدلان کودک و نوجوان، درصدد است مبلغ ۱۰ میلیون تومان آن را تقبل کند. علیرضا در بیمارستان شهید رجایی بستری شده و قرار است بنا به تشخیص پزشک مورد جراحی قلب باز قرار گیرد. 
همچون همیشه امیدواریم با حمایت شما همراهان و دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای انجام جراحی قلب علیرضا را تامین نموده و شادی را به او و خانواده‌اش بازگردانیم. 

به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان

خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 100,000,000 ریال