فراخوان همیاری درمان شماره ۵۰ - مورخ ۱۹. ۰۲. ۹۴


فراخوان جراحی قلب هلن السادات کد ویژه:tre94021929
یاران صمیمی، خرسندیم به اطلاعتان برسانیم، به واسطه قلبهای مهربان و نیکخواه شما عزیزان، مبلغ مورد نیاز برای درمان «هلن» نازنین در کمتر از یک هفته تامین گردید. پس از انجام جراحی این کودک، شما را در جریان نتیجه درمان وی قرار خواهیم داد. 
 
درضمن با اجازه از همراهان گرامی، مبلغ جمع شده بیش از رقم مورد نیاز این فراخوان، برای درمان کودک دیگر ذخیره و صرف خواهد شد.
 
کمیته درمان همدلان کودک - ۲۲. ۰۲. ۹۴

هلن السادات م. - ۶ ساله
بیمار نیازمند جراحی قلب 
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۴ تومان
 «هلن السادات» متولد دوم فرودین ۸۸ در شهر اصفهان است. این کودک از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بوده و از این بیماری رنج می‌برد. پس از مراجعات مکرر به پزشکان متخصص و انجام اکوی قلب و طی مراحل تشخیص بیماری، هم اکنون این دختر نازنین نیاز به عمل جراحی بسته قلب دارد. 
پدر هلن ۴۱ ساله است و از طریق خیاطی ماهانه ۳۰۰ هزار تومان درآمد دارد و مادر هلن خانه دار است. 
 هلن تنها فرزند خانواده است و بهمراه پدر و مادرش در یک منزل استیجاری با ۱۵۰ هزار تومان کرایه ماهانه زندگی می‌کند. با توجه به درآمد ناچیز پدر، این خانواده از نظر مالی در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برند و به سختی از عهده مخارج روزانه خود برمی آیند چه رسد به تامین هزینه‌های درمانی تنها فرزندشان. 
طبق تشخیص پزشک متخصص، هلن باید تحت عمل جراحی قلب بسته قرار گیرد و برای این جراحی به تجهیزات پزشکی نظیر بالون و... نیاز دارد. پس از انجام هماهنگی‌های لازم توسط کمیته درمان بنیاد همدلان کودک و نوجوان، مقرر شده است هلن روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت، به مرکز طبی کودکان مراجعه نماید و برای عمل جراحی بالون بستری گردد. 
همچون همیشه امیدواریم با حمایت شما همراهان و دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای انجام جراحی قلب هلن را تامین نموده و با درمان تنها فرزند این خانواده، شادی و آرامش را به آن‌ها هدیه دهیم. 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
مبلغ جمع شده تاکنون: 43,750,000 ریال