فراخوان همياري درمان شماره 13 مورخ 90.9.13


فراخوان جراحی قلب کودک 10 کد ویژه:tre90091714

فراخوان همياري درمان شماره 13 - مورخ 1390.09.17

رضا س.  16 ساله - بيمار نيازمند جراحي قلب

مبلغ موردنياز: 3.000.000 تومان

دوستان عزیز، لطفا در صورت واريز مستقيم، حتما طي تماس تلفني به ما اعلام فرماييد تا مبلغ واريزي دقيقاً براي درمان اين كودك صرف شود.

شماره تماس: 09358186649

رضا پسری 16 ساله از استان کرمان و متولد رفسنجان است كه از بيماري قلبي حاد رنج مي برد. او  به همراه خانواده خود در خانه اي استيجاري زندگي مي كند که از نظر امکانات رفاهی در وضعیت مناسبی قرار ندارد. پدر رضا نصاب پرده است و درآمد ناچیز او كفاف مخارج زندگي خانواده 4 نفره او را نمي دهد.

رضا تاکنون به چندین پزشک مراجعه نموده که همه آنها عمل جراحی را برای او ضروری تشخیص داده اند اما خانواده رضا به دلیل شرایط بد اقتصادی، قادر به پرداخت هزینه جراحی او نیستند.

با توجه به تسهیلاتی که تیم زنجیره امید فراهم نموده و به دلیل لطف پزشك جراح وي که حق الزحمه ای دریافت نمی کند، هزینه جراحی رضا صرفا هزينه تجهیزات لازم برای جراحي قلب مي باشد که حدود 6 تا 7 ميليون تومان برآورد شده است.

بنیاد همدلان کودکان، جهت تسریع فرایند جراحی رضا، تامین بخشی از هزینه های مورد نیاز را بر عهده گرفته است. اميدواريم همچون گذشته، همراهي  شما ياران همدل راه را بر ما هموار سازد و بتوانیم هرچه سريعتر با جمع آوري مبلغ موردنياز امكان جراحي بموقع اين نوجوان بيمار را فراهم نماييم و رضا را سلامت و شاداب در آغوش خانواده خود ببينيم.

كميته درمان همدلان كودك

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال