فراخوان همیاری درمان شماره ۴۶ - مورخ ۸ . ۹. ۹۳


فراخوان جراحی گوش ابوالفضل کد ویژه:tre93090824
یاران صمیمی، خرسندیم به اطلاعتان برسانیم، به واسطه قلبهای مهربان و نیکخواه شما عزیزان، مبلغ مورد نیاز برای درمان «ابوالفضل» نازنین تامین گردید. پس از انجام جراحی این کودک، شما را در جریان نتیجه درمان وی قرار خواهیم داد. 
 
کمیته درمان همدلان کودک - ۱۷ . ۰۹. ۹۳
 
ابوالفضل م. - ۶ ساله
بیمار نیازمند جراحی حلزون گوش 
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۳ تومان
 
 
 «ابوالفضل» متولد نهم بهمن ۱۳۸۷ در رشت است. ابوالفضل از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی و مشکل گفتاری بوده است. 
پدر ابوالفضل ۳۷ ساله و دارای تحصیلات پنجم ابتدایی است. وی کارگر نانوایی است و از این راه ۳۰۰ هزار تومان درآمد دارد. خانواده ۸ نفره ابوالفضل در یک منزل ۶۰ متری روستایی که متعلق به پدربزرگ اوست، با حداقل امکانات رفاهی و بهداشتی زندگی می‌کنند. 
خانواده ابوالفضل به سختی از عهده مخارج روزانه خود بر می‌آیند، چه رسد به تامین هزینه جراحی او. متاسفانه به دلیل سهل انگاری و ناآگاهی خانواده و البته به دلیل فقر شدید مالی خانواده این کودک، دیر برای درمانش اقدام کرده‌اند و به دلیل گذشتن از سن سه سالگی هزینه عمل را باید به صورت آزاد که ۲۰ میلیون تومان است، پرداخت کنند و این در حالی است که حتی فراهم کردن هزینه عمل دولتی نیز برای این خانواده امکان پذیر نیست. 
ابوالفضل از سوی موسسه ریحانه سعادت، به بنیاد همدلان کودک و نوجوان معرفی شده و بنیاد همدلان تامین سه میلیون تومان از کل مبلغ جراحی کاشت حلزون را به عهده گرفته است. 
همچون همیشه امیدواریم با حمایت شما همراهان و دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای جراحی گوش این کودک را تامین نموده و با درمان ابوالفضل، شادی را به خانواده‌اش بازگردانیم. 
 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
مبلغ جمع شده تاکنون: 30,000,000 ریال