جایگزینی فراخوان همیاری درمان شماره ۴۸


فراخوان جراحی گوش امیرمحمد کد ویژه:tre93110826
امیرمحمد ص. - ۳ ساله
بیمار نیازمند جراحی کاشت حلزون گوش 
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰۳ تومان
به اطلاع دوستان و همراهان عزیز می‌رساند به دلیل کنسل شدن جراحی رضا (نوجوان ۱۶ ساله‌ای که در فراخوان همیاری درمان شماره ۴۸ معرفی شد)، این بیمار از الویت درمانی بنیاد همدلان کودک و نوجوان خارج گردید، لذا با اجازه همراهان گرامی مبالغ اهدایی شما همدلان جهت جراحی کاشت حلزون گوش کودک نیازمند «امیر محمد» صرف گردید. 
 
 «امیرمحمد» متولد پنجم خرداد ۹۰ در شهرستان قوچان است. از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدید بوده و خانواده تاکنون با جلسات توانبخشی و استفاده از سمعک به درمان فرزند خود پرداخته است. پدر ۳۲ ساله و دارای تحصیلات ابتدایی است و از راه کارگری ۶۰۰ هزار تومان درآمد دارد. خانواده امیرمحمد در منزل پدربزرگ زندگی می‌کنند که شامل یک سالن ۱۲ متری ویک خواب و امکانات معمولی است. امیرمحمد تحت پوشش بهزیستی شهر قوچان است و تاکنون از نظر خرید باتری برای سمعک و کمک هزینه جلسات توانبخشی حمایت شده است. 
امیرمحمد از طرف مرکز کاشت حلزون خراسان به بنیاد همدلان معرفی شده است. این کودک به منظور درمان بنابر نظر کمیسیون پزشکی کاندیدای مناسب برای جراحی کاشت حلزون شش میلیون تومانی شناخته شده است. بنیاد همدلان کودک، سه میلیون تومان از مجموع شش میلیون تومان را تقبل کرده و این مبلغ به حساب هیات امنای صرفه جویی ارزی واریز گردیده است. 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 26,250,000 ریال