فراخوان همیاری درمان شماره ۵۱ - مورخ۰۳ . ۰۳. ۹۴


فراخوان جراحی گوش ثمین کد ویژه:tre94030330
یاران صمیمی، خرسندیم به اطلاعتان برسانیم، به واسطه قلبهای مهربان و نیکخواه شما عزیزان، مبلغ مورد نیاز برای درمان «ثمین» نازنین در کمتر از یک هفته تامین گردید. پس از انجام جراحی این کودک، شما را در جریان نتیجه درمان وی قرار خواهیم داد. 
 
درضمن با اجازه از همراهان گرامی، مبلغ جمع شده بیش از رقم مورد نیازِ این فراخوان، برای درمان کودک دیگر ذخیره و صرف خواهد شد.
 
کمیته درمان همدلان کودک - ۰۸۰۳. ۹۴
 
ثمین الف. - ۵ ساله
بیمار نیازمند جراحی کاشت حلزون گوش 
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۶ تومان
 
 «ثمین» متولد دوم اردیبهشت ۸۹ در شهر بجنورد است. این کودک از بدو تولد ناشنوای مطلق و از شنیدن صدای اطرافیان خود محروم بوده است. 
ثمین تنها فرزند خانواده است. پدر او ۳۴ ساله و بیسواد است و به دلیل مشکل تنفسی شدید قادر به کار کردن نمی‌باشد. لذا تنها درآمد خانواده از طریق یارانه دریافتی است که کفاف مخارج روزانه این خانواده را هم نمی‌دهد. 
این خانواده سه نفره در یک اتاق ۱۲ متری و یک راهروی دو متری به عنوان آشپزخانه با ۵۰۰ هزار تومان رهن و ۱۵۰ هزار تومان اجاره زندگی می‌کنند و از کمترین امکانات رفاهی و بهداشتی برخوردارند. 
 طبق نظر کمیسیون پزشکی، ثمین کاندیدای مناسبی برای کاشت حلزون گوش شناخته شده است که هزینه آن شش میلیون تومان می‌باشد اما خانواده ثمین به دلیل فقر مالی شدید و بیکاری سرپرست خانوار به هیچ وجه قادر به تامین مبلغ موردنیاز نمی‌باشند. 
با توجه به اینکه از تاریخ نامه کمیسیون (۱۶ اردیبهشت) تنها یک ماه فرصت برای واریز این مبلغ به حساب هیات امنای صرفه جویی ارزی وجود دارد لذا همچون همیشه امیدواریم با همراهی و همدلی شما دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای انجام جراحی کاشت حلزون گوش این کودک را به موقع تامین نموده و با درمان تنها فرزند این خانواده، شادی و آرامش را به آن‌ها هدیه دهیم. 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
مبلغ جمع شده تاکنون: 65,800,000 ریال