فراخوان شماره ۷۷ درمان - مورخ ۹۵/۰۹/۰۷


فراخوان درمان شماره 77 کد ویژه:tre95090761
‎با سلام به همگى
 در خصوص آخرين وضعيت فاطمه.ح است: 
‎خانواده بيمار فاطمه.ح على رغم وقت عمل براى ٢٢ آذر در بيمارستان مدرس و جمع آورى پول مورد نياز براي عمل ( ١٠ ميليون تومان) از ادامه درمان انصراف داد. 
‎بخش درمان تا به اين لحظه اميدوار بود خانواده را به ادامه درمان مجاب كند در حاليكه دقايقى قبل با خبر شديم، خانواده كودك را تحت پوشش زنجيره اميد براى ادامه درمان به بيمارستان مركز طبى انتقال داده است. 
‎با توجه به اينكه خوشبختانه درمان كودك همچنان ادامه دارد و حامى نيز دارد، همدلان كودك تصميم گرفته است مبلغ فراخوان ١٠ ميليون وى را صرف درمان اولين بيمار قلبى بعدى كند. اميد آنكه فاطمه نيز سلامتى خود را بازيابد. 
‎با سپاس از شما همدلان مهربان
‎فرناز قاسمى


خبر خووووب تکمیل فراخوان درمان شماره 77

هزینه سمعک باران عزیز را خیریه نیکان ماموت و هزینه سمعک رامان و هزینه پرتز مهدی نازنین را گروه بورکس تقبل نمودند. با سپاس فراوان از دوستان خوبمان در این موسسه و گروه . با این حساب مبلغ ده میلیون تومان برای عمل قلب فاطمه عزیز باقی ماند که این مبلغ نیز با مهربانی شما عزیزان تامین شد.

 
 
مبلغ جمع شده برای فاطمه عزیز: 10,633,785 تومان
 
با سپاس فراوان ازهمه شما عزیزان به ویژه دوستان عزیزی که به تازگی به همدلی با کودکان بنیاد پیوسته اند.
 
مبلغ 3 میلیون و پانصد هزار تومان از این مقدار توسط دوستان عزیز در موسسه شمیم مهر داروسازان جمع و هدیه شده است. از این عزیزان کمال تشکر را داریم.
 
لازم به ذکر است که  مبلغ جمع شده حدود 634 هزار تومان بیشتر از مبلغ درمان فاطمه است که با اجازه شما دوستان، برای درمان کودک دیگری صرف خواهد شد.
 

فاطمه ح. ۴ ساله
 
فاطمه ح
 
عمل جراحی قلب بسته
مبلغ مورد نیاز: حدود ۱۰ میلیون تومان
فاطمه متولد شهریور ۹۱ در تهران است. از بدو تولد به بیماری قلبی PDA (جریان خون غیرطبیعی بین دو شریان بزرگ قلب) و PFO (عدم اتصال دو لایه دیواره بین دو دهلیز قلب) بوده و از پنج ماهگی در بیمارستان شهید رجایی تحت درمان قرار گرفته است. 
پدر بیمار ۳۶ ساله و معتاد به هروئین است، منزل را ترک کرده و تمام هزینه‌های خانواده به عهده مادر کودک است که از راه کارگری (پاک کردن سبزی) با درآمد ماهانه ۳۰۰ هزار تومان مخارج خود و سه فرزندش را تامین می‌کند. مادر به جز فاطمه، دو فرزند پسر ۱۱ ساله و ۹ ساله هم دارد. این خانواده چهار نفره در یک منزل استیجاری با یک میلیون رهن و ۲۵۰ هزار تومان اجاره زندگی می‌کنند و از پایین‌ترین سطح امکانات رفاهی برخوردار هستند. شرایط اقتصادی خانواده بسیار نامناسب است و خود مادر نیز سابقه بیماری قلبی دارد. 
فاطمه از طرف مددکاری بیمارستان رجایی به بنیاد همدلان معرفی شد. هزینه بستری شدن، جراحی از طریق آنژیوپلاستی و خرید تجهیزات این کودک حدود ۱۰ میلیون تومان است که تامین آن به عهده بنیاد همدلان کودک و نوجوان می‌باشد. 
 
رامان ک. ۵ ساله
 
رامان ک
 
سمعک
مبلغ مورد نیاز: سه میلیون و ۳۳۰ هزار تومان
رامان متولد دی ۹۰ در جوانرود در استان کرمانشاه است. رامان از کودکی مبتلا به ناشنوایی شدید هر دو گوش بوده است. از طریق بهزیستی تا حدی درمان صورت گرفته اما در این سن هم به علت کامل نبودن درمان و هم نبود سمعک مناسب، از نظر گفتاری پیشرفت چندانی نداشته است. 
پدر رامان رفتگر حق الزحمه شهرداری است و از این طریق و یارانه مخارج خانواده چهار نفره خود را تامین می‌کند. این خانواده در یک منزل استیجاری با کمترین امکانات زندگی می‌کنند. 
رامان با هماهنگی بنیاد همدلان به کلینیک توانبخش شایا گس‌تر معرفی شد و در این کلینیک یک جفت سمعک پشت گوشی متناسب با نوع ناشنوایی کودک تجویز شد. پس از در نظر گرفتن تخفیف و پرداخت سهم ۱۵ درصدی خانواده به میزان ۵۸۰ هزار تومان، تامین سه میلیون و ۳۳۰ هزار تومان از مبلغ سمعک به عهده بنیاد همدلان است. 
 
مهدی ف. سه ساله
 
مهدی ف
 
کاشت حلزون
مبلغ مورد نیاز: سه میلیون تومان
مهدی متولد اردیبهشت ۹۲ در یکی از روستاهای استان خراسان شمالی به دنیا آمد. از بدو تولد ناشنوا بوده و به مدت دو سال از سمعک استفاده کرده است. 
پدر مهدی ناشنوا و بیکار است و تنها از طریق یارانه زندگی می‌کنند. این خانواده در یک منزل شخصی که از بنیاد مسکن به صورت اقساطی دریافت کرده‌اند، زندگی می‌کنند. البته هنوز موعد پرداخت اقساط آن فرا نرسیده است. 
مهدی به مرکز کاشت حلزون خراسان معرفی شد. این کودک در کمیسیون پزشکی کاندید کاشت حلزون دولتی و شش میلیون تومانی شناخته شد. سه میلیون از مبلغ جراحی تامین و به حساب هیات امنای صرفه جویی واریز شده است. تامین سه میلیون باقیمانده به عهده بنیاد همدلان کودک و نوجوان است. 
 
باران ک. ۷ ساله
 
باران ک
 
سمعک
مبلغ مورد نیاز: دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
باران متولد خرداد ۸۸ در جوانرود است. باران خواهر رامان است و او نیز از کودکی مبتلا به ناشنوایی شدید هر دو گوش بوده است. از طریق بهزیستی تا حدی درمان صورت گرفته اما در این سن هم به علت کامل نبودن درمان و هم نبود سمعک مناسب، از نظر گفتاری پیشرفت چندانی نداشته است. پدر باران رفتگر حق الزحمه شهرداری است و از این طریق و یارانه مخارج خانواده چهار نفره خود را تامین می‌کند. این خانواده در یک منزل استیجاری با کمترین امکانات زندگی می‌کنند. 
باران با هماهنگی بنیاد همدلان به کلینیک توانبخش شایا گس‌تر معرفی شد و در این کلینیک یک جفت سمعک پشت گوشی متناسب با نوع ناشنوایی کودک تجویز شد. پس از در نظر گرفتن تخفیف و پرداخت سهم ۱۵ درصدی خانواده به میزان ۴۷۰ هزار تومان، تامین دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از مبلغ سمعک به عهده بنیاد همدلان است.
 
همدلان عزیز، امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
 
شماره‌های تماس: 
 دفتر بنیاد همدلان کودک ونوجوان: ۶۶۳۸۶۱۹۶ (شنبه- چهارشنبه ساعت ۹-۱۶) 
۰۹۱۲۷۱۷۵۸۹۶ (خاتون آبادی) -  09350733809 (دهقانی) 
شماره حساب‌های بنیاد همدلان کودک و نوجوان
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
 

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 106,337,854 ریال