فراخوان همياري درمان شماره 18 مورخ 91.01.22


فراخوان درمان کودک - 18 کد ویژه:tre9102107

فراخوان همياري درمان شماره 18 - مورخ 1391.01.22

رضا ز. 9 ساله - بيمار نيازمند جراحي قلب

 

مبلغ موردنياز: 2.500.000 تومان

لطفا در صورت واريز مستقيم، حتما طي تماس تلفني اعلام فرماييد تا مبلغ واريزي دقيقاً براي درمان اين بيمار صرف شود.

شماره تماس: 09358186649

 

رضا متولد بيست و سوم ارديبهشت ماه 1382و ساكن شهرستان اسفراين است. اين كودك به طور مادرزادي از بيماري قلبي رنج مي برد و همچنين داراي معلوليت ذهني نيز مي باشد.

مادر رضا خانه دار است و پدرش به دليل چك برگشتي در زندان به سر مي برد. رضا و مادرش در خانه كوچكي متشكل از دو اتاق زندگي مي كنند كه به طور جدي نيازمند بازسازي و مرمت است. متاسفانه خانواده از حداقل امكانات رفاهي نيز بي بهره هستند.

از آنجا كه پدر رضا به مدت سه سال محكوم به حبس در زندان مي باشد و مادرش نيز فاقد شغل و درآمد است، اين خانواده در شرايط اقتصادي نامناسبي به سر مي برند و با دشواري فراوان از عهده مخارج روزانه خود بر مي آيند.

بعد از معرفي رضا به بنياد همدلان كودك، هماهنگي هاي لازم براي جراحي و درمان اين كودك انجام پذيرفت. با توجه به شرايط حاد بيماري وي، قرار است رضا اول ارديبهشت ماه براي انجام عمل جراحي در بيمارستان شهيد رجائي تهران بستري شود.

هزينه جراحي قلب رضا حدود 2.5 ميليون تومان برآورد شده كه مادر او به هيچ وجه استطاعت پرداخت اين مبلغ را ندارد. بنياد همدلان كودك اميدوار است با كمك شما همياران صميمي، بتواند مبلغ مورد نياز را براي جراحي اين كودك معصوم فراهم نمايد و مادري را از نگراني و پريشاني برهاند.

به اميد حق

كميته درمان همدلان كودك

----------------

ياران صميمي، خرسنديم به اطلاعتان برسانيم، به واسطه قلبهاي مهربان و نيكخواه شما عزيزان، مبلغ مورد نياز براي جراحي رضاي دلبندمان تامين و مقدمات جراحي وي مهيا گرديد. به دليل مشكلات بيمارستان، جراحي رضا حدود 10 روز به تعويق افتاد. پس از انجام جراحي اين كودك، شما را در جريان نتيجه درمان وي قرار خواهيم داد.

«كميته درمان همدلان كودك» - 91.02.02

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال