فراخوان همیاری درمان شماره ۴۷ - مورخ۲۰ . ۱۰. ۹۳


فراخوان سمعک محمدمهدی کد ویژه:tre93102025
یاران صمیمی، خرسندیم به اطلاعتان برسانیم، به واسطه قلبهای مهربان و نیکخواه شما عزیزان، مبلغ مورد نیاز برای درمان «محمدمهدی» نازنین تامین گردید. پس از انجام جراحی این کودک، شما را در جریان نتیجه درمان وی قرار خواهیم داد. 
 
درضمن با اجازه از همراهان گرامی، مبلغ جمع شده بیش از رقم مورد نیاز این فراخوان، برای درمان کودک دیگر ذخیره و صرف خواهد شد.
 
کمیته درمان همدلان کودک - ۲۵ . ۱۰. ۹۳
 
محمدمهدی ک. - ۴ ساله
بیمار نیازمند سمعک 
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۳ تومان
 
 «محمدمهدی» متولد تیر ماه ۸۹ در شهر مشهد است. این کودک در بدو تولد به دلیل نارس بودن، دو ماه در بیمارستان بستری شد و از‌‌ همان دوران با مشکل شنوایی دست به گریبان است. مشکل شنوایی این کودک در سطح پیشرفته می‌باشد. همچنین به دلیل مشکلات مغزی دچار تشنج‌های دوره‌ای نیز می‌شود. 
پدر محمدمهدی ۳۱ ساله، دارای تحصیلات دیپلم است و به عنوان آپارات مشغول به کار می‌باشد که از این راه ماهانه حدود ۶۵۰ هزار تومان درآمد کسب می‌کند. این خانواده در یک مسکن اجاره‌ای ۶۰ متری با هزینه رهن سه میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان و با کمترین امکانات رفاهی- بهداشتی زندگی می‌کنند. 
والدین محمد مهدی به دلیل تشنج کودک و مشکل عدم تمرکز او مجبورند برای کاردرمانی ذهنی و توانبخشی شنیداری محمدمهدی هزینه زیادی را تقبل کنند اما با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب خانواده، از عهده مخارج درمان و تهیه سمعک برای کودکشان برنمی آیند. 
محمدمهدی از سوی مرکز کاشت حلزون استان خراسان به بنیاد همدلان کودک و نوجوان معرفی شده است. هزینه خرید سمعک با احتساب ۲۰% تخفیف (که مرکز کاشت حلزون استان خراسان برای این خانواده درنظر گرفته) حدود ۴ میلیون تومان می‌شود که ۱ میلیون تومان آن را خانواده کودک تقبل کرده است. بنیاد همدلان کودک و نوجوان مابقی مبلغ مورد نیاز برای خرید سمعک را به عهده گرفته است. همچون همیشه امیدواریم با حمایت شما همراهان و دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای خرید سمعک برای محمد مهدی را تامین نموده و آرامش را به او و خانواده‌اش هدیه دهیم. 
به امید حق- کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 30,500,000 ریال