فراخوان شماره 106 درمان مورخ 97/07/14


فراخوان شماره 106 درمان مورخ 97/07/14 کد ویژه:tre97071494

 

با یاری و مساعدت  حامیان گرامی و مهربان فراخوان شماره 106 تکمیل شد .
 
جهان شود لب پر خنده ای اگر مردم 
کنند دست یکی در گره گشایی هم


فراخوان شماره 106 درمان مورخ 97/07/14

درمان کودکان بیمار

جمع مبلغ مورد نیاز: 8،500،000 تومان (هشت میلیون و پانصد هزار تومان)
 

علی اصغر .۵ ساله
کاشت حلزون
مبلغ مورد نیاز ۳ میلیون تومان
علی اصغر کودک ۵ ساله اهل کوهدشت لرستان است. پدر خانواده کارگر روزمزد است.خانواده ۳ نفره علی اصغر در یک منزل استیجاری زندگی می کنند که ماهانه ۳۰۰هزار تومان اجاره می دهند. این بیمار از طرف مرکز کاشت همدان به بنیاد همدلان معرفی شده است. هزینه ی کاشت حلزون این کودک ۹ میلیون تومان برآورد شده است که مبلغ ۳ میلیون تومان را بنیاد همدلان بر عهده گرفته است.
 
حمید رضا س . ۱۲ ساله
تجهیزات کاشت حلزون
مبلغ مورد نیاز ۲ میلیون تومان
حمید رضا نوجوان ۱۲ ساله اهل لرستان است. پدر خانواده کارگر فصلی بوده و به خاطر دیسک کمر فعلا در یک کارگاه کار می کند که ماهانه مبلغ ۸۰۰ هزار تومان حقوق می گیرد. خانواده ی ۴ نفره حمید رضا در یک منزل استیجاری با مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان رهن و ماهی ۱۸۰ هزار تومان اجاره می دهند. حمید رضا ۹ سال پیش عمل کاشت حلزون انجام داده طی سانحه ای که برایش اتفاق افتاده کویل کابل و قسمت باطری خور دستگاه کاشت دچار آسیب شده است. کل مبلغ که قرار است صرف تعویض قسمت های آسیب دیده شود۴ میلیون تومان است که مبلغ ۲ میلیون تومان بر عهده بنیاد می باشد.
 
 
ابوالفضل . غ 
بیمار قلبی
مبلغ مورد نیاز 2 میلیون تومان
 
کودک ۱۰ ساله از روستای جوشغان اسفراین . پدر و مادر ابوالفضل هردو اعتیاد دارند و اودر کنار ۶ فرزند دیگر در خانه ای روستایی زندگی میکند . درامد خانواده از راه قالبافی مادر و یارانه میباشد .
قلب ابوالفضل به طور مادر زادی حفره داشته و این حفره باید یا ترمیم شود یا پیوند بخورد .پزشکان مشهد اعتقاد داشتن که این عمل باید در تهران انجام شود .  
در حال حاضر بیمار تحت نظر دکتر احمد وصال در بیمارستان رجایی تهران میباشد و ۲۸ مهر ماه نوبت عمل آنژیو گرافی درمانی اوست . هزینه این عمل ۲ میلیون تومن برآورد شده است .
 
 
امیر محمد . م
بیمار قلبی
مبلغ مورد نیاز 1 میلیون و پانصدهزار تومان
 
 
کودک ۶ ساله از روستای دهگاه خراسان شمالی .امیر محمد فرزند اول یک خانواده ۵ نفره است که پدرش برای کارهای ساختمانی به آمل سفر میکند .امیر محمد سال ۹۳ در بیمارستان رجایی عمل شد و هر چند سال یکبار باید عمل فنر گذاری برای او انجام شود تا سن ۱۵ سالگی ‌. مرداد امسال امیرمحمد در سفری که با پدرش به شمال میرود دچار ایست قلبی میشود ولی خوشبختانه به زندگی برمیگردد. این بار نیز عمل امیر محمد قرار بود ۲ مهر  در بیمارستان رجایی و نزد دکتر مرتضاییان انجام گیرد که به علت نداشتن هزینه عمل به تعویق افتاد .  حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه دارد .
ی بنیاد همدلان می باشد.
 
نیک اندیشان و نیکوکاران مهربان! 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین از همین صفحه پرداخت نمایند.
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : 5009269712
شماره کارت: 6131-5536-3379-6104
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: 6037-9918-9951-4578
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 3,000,000 ریال