فراخوان شماره 108 درمان مورخ 97/08/07


فراخوان شماره 108 درمان مورخ 97/08/07 کد ویژه:tre97080796
مبلغ جمع شده: ۱۴۱.۶۰۰.۰۰۰ ریال 
 
دوستان عزیز! 
به یاری شما نازنینان مبلغ مورد نیاز برای درمان این سه کودک نازنین فراهم شد و البته با توجه به مشارکت مددکاری مرکز طبی کودکان در هزینه بستری و جراحی سویتا کوچلو، مبلغ جمع شده بیشتر از مبلغ مورد نیاز فراخوان شد که با اجازه شما نیک اندیشان، برای سایر کودکان بیمار نیازمند کمک هزینه خواهد شد.
 
با سپاس از همگی تان به زودی گزارش درمان این سه کودک را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.
 
سرتان سبز و دل تان خوش باد جاوید
 
با کریمان کارها دشوار نیست 
 

فراخوان شماره 108 درمان مورخ 97/08/07
جمع مبلغ مورد نیاز: 15،400،000 تومان (پانزده ملیون و چهارصد هزار تومان)

سویتا م. ۹ ساله
عمل جراحی کیست هیداتید کبد  
مبلغ مورد نیاز : ۸ میلیون تومان 
 
سویتا دختر ۹ ساله ی افغانستانی در یک خانواده ۵ نفره در پیشوای ورامین زندگی می کند. پدرش بیکار است و هزینه های خانواده را برادر نوجوان ۱۳ ساله اش با زباله گردی تامین می کند. خانواده سویتا در منزلی با رهن ۴ میلیون و اجاره بهای ماهی ۲۵۰ زندگی می کنند.
بیماری سویتا سابقه ی چندساله دارد و پزشکان نیز نیاز به جراحی او را به خانواده گفته اند اما به خاطر نداشتن هزینه این عمل به تاخیر افتاده است. 
سویتا قرار است در مرکز طبی کودکان توسط دکتر اشجعی در تاریخ ۱۰ آبان بستری و جراحی شود. هزینه جراحی سونیا ۸ میلیون تومان برآورد شده که تامین این مبلغ را بنیاد همدان به عهده گرفته است.

ابوالفضل ک، ۷ ساله
کاشت حلزون
مبلغ مورد نیاز : سه میلیون تومان 
ابوالفضل کودک ۷ ساله اهل بم و ساکن یکی از روستاهای شهرستان فهرج است. پدر ابوالفضل کارگر فصلی است که ماهانه مبلغ ۸۰۰ هزار تومان دستمزد می گیرد. خانواده ی ۵ نفره ابوالفضل در یک منزل ۶۰ متری زندگی می کنند. ابوالفضل از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدید بوده است و تحت پوشش بهزیستی سمعک گرفته ودر حال حاضر کاندید کاشت حلزون شناخته شده است. هزینه ی کاشت حلزون ۶ میلیون تومان برآورد شده است که مبلغ ۳ میلیون تومان را بنیاد همدلان بر عهده گرفته است.
 
یگانه ف ، ۴ ساله
سمعک
مبلغ مورد نیاز : چهار میلیون و چهارصد هزار تومان 
یگانه دختر ۴ ساله اهل خراسان است. پدر یگانه کارگر فصلی است و در حال حاضر بیکار است. پدر و مادر یگانه هر دو ناشنوا هستند و زندگی این خانواده به سختی می گذرد. خانواده ی یگانه در خانه ی پدری زندگی می کنند که متراژ آن ۱۲ متر است.
یگانه از طرف کلینیک شنوایی آوا به بنیاد همدلان معرفی شده است و نیاز به یک جفت سمعک فول دیجیتال پشت گوشی دارد که با پرداخت ۱۵ درصدی خانواده و تخفیف کلینیک سهم بنیاد مبلغ چهار میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد.
 
نیک اندیشان و نیکوکاران مهربان! 
لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : 5009269712
شماره کارت: 6131-5536-3379-6104
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: 6037-9918-9951-4578
مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال