فراخوان شماره 110 درمان مورخ 97/10/06


فراخوان شماره 110 درمان مورخ 97/10/06 کد ویژه:tre97100698
محال است بارانی از محبت
به کسی هدیه کنی
و دست های خودت خیس نشود
چه زیباست
بی قید و شرط عشق بورزیم
بی قصد و غرض حرف بزنیم
بی دلیل ببخشیم
و از همه مهم تر
بی توقع به انسان ها محبت کنیم

فراخوان شماره 110 درمان مورخ 97/10/06
جمع مبلغ مورد نیاز: 13.400.000 تومان (سیزده میلیون و چهارصد هزار تومان)
 
صلاح الدین ر. ۳ ساله
سمعک
مبلغ مورد نیاز : ۴ میلیون و چهارصد هزار تومان
 
صلاح الدین پسر ۳ ساله اهل خراسان ساکن یکی از روستاهای مانه است. پدر صلاح الدین کارگر روزمزد است که روزانه ۳۰ هزار تومان دستمزد می گیرد. خانواده ی سه نفره ی صلاح الدین در منزل پدری زندگی می کنند. صلاح الدین از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدید بوده است. این بیمار از طرف کلینیک آوا به بنیاد همدلان معرفی شده است. برای این بیمار یک جفت سمعک فول دیجیتال سفارش داده شده که با پرداخت ۱۵ درصدی خانواده و ٢٠ درصد تخفیف کلینیک مبلغ چهار میلیون و چهارصد هزار تومان بر عهده ی بنیاد همدلان كودك و نوجوان است.
 
 
محمدمعین  س. ۵ ساله
کاشت حلزون
مبلغ مورد نیاز : ۵ میلیون تومان
محمد معین پسر ۵ ساله افغانستانی که ساکن شهر ری است. پدر محمد معین ۶ سال است که خانواده را ترک و مجددا ازدواج کرده است.  خانواده سه نفره محمد معین با مادربزرگ زندگی می کنند و هزینه های زندگی خانواده بر دوش مادربزرگ و عموی خانواده است. فرزند دوم خانواده هم مبتلا به بیماری قلبی و تحت پوشش همدلان است. خانواده در یک منزل استیجاری زندگی می کنند که با توجه به وضعیت بد مالی خانواده مالک اجاره ای دریافت نمی کند. محمد معین از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدید بوده است و در حال حاضر کاندید کاشت حلزون شناخته شده است. هزینه ی خرید پروتز ۴۵میلیون تومان است که بنیاد همدلان تامين پنج ميليون تومان از اين مبلغ را به عهده گرفته است.
 
 
آرین  ص.  يك ساله
 جراحی ارولوژی 
مبلغ مورد نیاز ۴ میلیون تومن
 
آرین کودک یک ساله افغانستانی با مشکل ارولوژی به بنیاد همدلان معرفی شد. آرين به خاطر پارگی مثانه و بیضه باید در مرکز طبی کودکان تحت عمل جراحی قرار بگیرد. آرین فرزند آخر یک خانواده ۷ نفره است که پدرش از کار افتاده و خواهر و برادرهایش کودکان کار هستند. خانه ای که درآن زندگی می کنند، منزل اقوام است. آرین قرار است در تاریخ هفتم دي ماه در مرکز طبی بستری و جراحی شود.
 
دست به دست هم دهيم و مهرباني را هديه كنيم به آنان كه چشم انتظار همراهي و همدلي تان هستند.

نیک اندیشان و نیکوکاران مهربان! 
لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : 5009269712
شماره کارت: 6131-5536-3379-6104
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: 6037-9918-9951-4578

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال