فراخوان شماره 112 درمان مورخ 97/11/18


فراخوان شماره 112 درمان مورخ 97/11/18 کد ویژه:tre971118100
محال است باراني از محبت
به کسي هديه کني
و دست هاي خودت خيس نشود
چه زيباست
بي قيد و شرط عشق بورزيم
بي قصد و غرض حرف بزنيم
بي دليل ببخشيم
و از همه مهم تر
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
فراخوان شماره 112 درمان مورخ 97/11/18
جمع مبلغ مورد نیاز: 15.800.000 تومان (پانزده میلیون و هشتصد هزار تومان)
 
منصور ب. ۸ ساله
سمعک 
مبلغ مورد نياز: چهار ميليون ونهصد هزار تومان
 
منصور کودک ۸ ساله ساکن يکي از روستاهاي زابل است. پدر خانواده اعتياد شديد دارد و هزينه زندگي با کار کردن مادر در منازل تامين مي شود. خانواده ي ۸ نفره ي منصور با توجه به شرايط بد اقتصادي در منزل نيمه ساخته با کمترين امکانات زندگي مي کنند. منصور از بدو تولد مبتلا به کم شنوايي عميق بود که تا امروز هيچ اقدامي انجام نگرفته است. منصور از طرف بنياد همدلان به کلينيک شايا گستر معرفي شد و براي او يک جفت سمعک فول ديجيتال سفارش داده شد. مبلغ مورد تعهد بنياد، چهار ميليون و نهصد هزار تومان است.
 
ابوالفضل ک ،۱۶ ساله
سمعک
مبلغ مورد نياز : سه ميليون و چهارصد هزار تومان
 
ابوالفضل نوجوان ۱۶ ساله ساکن يكي از شهرهاي خراسان است. پدر خانواده را ترک کرده و ابوالفضل با مادر زندگي مي کند. تامين هزينه هاي زندگي از طريق مقرري ناچيز از طرف بهزيستي و يارانه تامين مي شود. ابوالفضل به همراه خواهر و مادرش در يک منزل استيجاري زندگي مي کنند که۶ ميليون رهن و ماهانه مبلغ ۲۰۰ اجاره مي دهند. ابولفضل از بدو تولد مبتلا به کم شنوايي بوده که تاکنون سمعک استفاده مي کرده و در حال حاضر چون غير قابل استفاده است، در مدرسه دچار مشکل شده است. اين بيمار از طرف بنياد به کلينيک شنوايي سنجي آوا معرفي شد. براي اين بيمار يک جفت سمعک داخل گوشي سفارش داده شده که پس از تخفيف ۲۰ درصدي کلينيک و پرداخت سهم خانواده، تامين مبلغ سه ميليون و چهارصد هزار تومان از هزينه سمعك بر عهده ي بنياد همدلان است.
 
کوثر ن. 6 ساله
سمعک
مبلغ مورد نياز : چهار ميليون و پانصد هزار تومان
 
کوثر کودک ۶ ساله ساکن مشهد است. پدر کوثر کارگر روزمزد و خانواده ي پنج نفره ي کوثر در يک منزل استيجاري در حومه ي مشهد زندگي مي کنند که مبلغ ۵ ميليون رهن و ماهانه مبلغ ۲۵۰ اجاره مي دهند. خواهر بزرگتر کوثر هم کاشت انجام داده که پس از کاشت خانواده سمعک هاي فرزند خود را به مرکز کاشت مشهد هديه کردند. کوثر از بدو تولد مبتلا به کم شنوايي بوده که نياز به يک جفت سمعک فول ديجيتال پشت گوشي دارد. تامين مبلغ ۴ ميليون و پانصد هزار تومان يك جفت سمعك مورد نياز كوثر، پس از پرداخت سهم خانواده و تخفيف ۲۰ درصدي مرکز کاشت مشهد بر عهده ي بنياد همدلان كودكو نوجوان است. 
 
امير عباس ل.
بيمار اورولوژي
مبلغ مورد نياز ۳ ميليون تومان 
 
امير عباس کودک ۱۱ ساله، داراي نارسايي شديد کليه و مجاري ادرار كه به علت تنگي مجاري، مشکل برگشت ادار به کليه است. خانواده ۵ نفره او در منزل فاميل و در روستاي علي آباد دمق ازتوابع ملاير  زندگي ميکنند و پدر خانواده متاسفانه  معتاد است و شغلش كارگري است.  
طبق نظر پزشکان قرار شده كه يا يک کليه را برداشته و يا تنگي مجاري برطرف شود. اين عمل جراحي در بيمارستان لبافي نژاد تهران انجام مي گيرد. 
تاريخ عمل ۹۷/۱۱/۲۳
 
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.

نیک اندیشان و نیکوکاران مهربان! 
لطفا کمک های خود برای این نازنینان را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 3,110,000 ریال