فراخوان شماره 113 درمان مورخ 97/12/20


فراخوان شماره 113 درمان مورخ 97/12/20 کد ویژه:tre971220101
 
محال است باراني از محبت
به کسي هديه کني
و دست هاي خودت خيس نشود
چه زيباست
بي قيد و شرط عشق بورزيم
بي قصد و غرض حرف بزنيم
بي دليل ببخشيم
و از همه مهم تر
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
فراخوان شماره 113 درمان مورخ 97/12/20
عایشه ش. دو ساله
جراحی چشم
مبلغ مورد نیاز: سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
 
عایشه کودکی دو ساله و افغان ساکن تهران است که از بدو تولد مبتلا به ناراحتی چشم بوده است. پدر عایشه اعتیاد دارد و مادر خانواده با کار کردن در منزل ودرست کردن غذا برای فروش هزینه های زندگی را تامین می کند. عایشه از طرف بنیاد همدلان به کلینیک نوین دیدگان معرفی شد که توسط دکتر محمودی معاینه زیر بیهوشی برای عایشه انجام شد. تشخیص پزشک این بود که عایشه مبتلا به آب مروارید چشم است و به مرور زمان بینایی خود را از دست خواهد داد و باید هرچه سریع تر عمل شود. دکتر محمودی عایشه را برای جراحی چشم به بیمارستان فارابی معرفی کرد. هزینه جراحی یک چشم عایشه مبلغ ۳ میلیون و سیصد هزار تومان است که تامین این مبلغ بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.

خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
 

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 10,660,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.