فراخوان شماره 114 درمان مورخ 98/01/20


فراخوان شماره 114 درمان مورخ 98/01/20 کد ویژه:tre980120102
محال است باراني از محبت
به کسي هديه کني
و دستهاي خودت خيس نشود
چه زيباست
بي قيد و شرط عشق بورزيم
بي قصد و غرض حرف بزنيم
بي دليل ببخشيم
و از همه مهمتر
بي توقع به انسان ها محبت کنيم

فراخوان شماره 114 درمان مورخ 98/01/20

دو کودک نیازمند درمان فوری قلب و چشم

جمع مبلغ موردنیاز: 7.500.000 تومان (هفت میلیون و پانصد هزار تومان)
 
حسنا م.
بيمار قلبي
مبلغ مورد نياز: پنج ميليون تومان
حسنا کودک یک ساله ساکن یکی از روستاهای خراسان كه از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بوده. پدر حسنا کارگر روزمزد است اما در حال حاضر بیکار است و زندگی این خانواده با یارانه سپری می شود. مادر خانواده نیز مشکل جسمی حرکتی دارد و معلول است و تحت پوشش بهزیستی قرار دارد.خانواده حسنا در منزل پدربزرگ زندگی می کنند.
فرزند اول خانواده نیز مشکل قلبی داشته که به دلیل فقر مالی هیچ اقدامی برایش انجام نشده و فوت شده است. حسنا از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد. پزشک معالج بیماری حسنا را حفره قلبي تشخیص داده و باید روی قلب بیمار شنت گذاشته شود. هزینه ی این جراحی شش میلیون برآورد شده که مبلغ پنج میلیون بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
 
عايشه ش.
بيماري آب مرواريد چشم
مبلغ مورد نياز: 2 ميليون و 500 هزار تومان
عایشه ش. کودک دو ساله افغان ساکن تهران است که از بدو تولد مبتلا به ناراحتی چشم بوده است. پدر عایشه اعتیاد دارد و مادر خانواده با کار کردن در منزل و درست کردن غذا برای فروش، هزینه های زندگی را تامین می کند. عایشه از طرف بنیاد همدلان به کلینیک نوین دیدگان معرفی شد و توسط دکتر محمودی معاینه زیر بیهوشی گرفت. تشخیص پزشك معالج این بود که مبتلا به آب مروارید چشم است و به مرور زمان بینایی خود را از دست می دهد و باید عمل شود. بيمار به بیمارستان فارابی معرفي و يكي از چشم هاي او تحت عمل جراحی گرفت كه هزینه های آن توسط شما نیک اندیشان پرداخت شد. اکنون چشم دیگر عایشه نیاز به جراحی دارد كه هزینه جراحی آن مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان و تامین این مبلغ بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
 
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.


خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
 

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 40,000 ریال