فراخوان شماره 115 درمان مورخ 98/01/27


فراخوان شماره 115 درمان مورخ 98/01/27 کد ویژه:tre980127103
با یاری و مساعدت  حامیان گرامی و مهربان فراخوان درمان شماره 115 تکمیل شد.
 
 
محال است باراني از محبت
به کسي هديه کنی
و دستهاي خودت خيس نشود
چه زيباست
بي قيد و شرط عشق بورزيم
بي قصد و غرض حرف بزنيم
بي دليل ببخشيم
و از همه مهمتر
بي توقع به انسان ها محبت کنيم

فراخوان شماره 115 درمان مورخ 98/01/27
جمع مبلغ مورد نیاز: 7.500.000 تومان (هفت میلیون و پانصد هزار تومان)
 
 
 
آرمان ع. 17 ساله
بيماری مثانه
مبلغ مورد نياز : ۳ ميليون تومان
آرمان نوجوان هفده ساله اهل روستای سرپل ذهاب کرمانشاه است که در اثر زلزله سال ۹۶ به شدت از ناحیه ی لگن و مثانه آسیب دید. در طول این مدت پنج بار عمل شده و هم اکنون هم در بیمارستان لبافی نژاد تهران عمل شده و بستری است.
پدر آرمان دیسک کمر دارد و از کار افتاده است و هزینه های خانواده نه نفره خانواده بر دوش دو پسر خانواده است. دو فرزند دیگر این خانواده ناشنوا هستند. خانواده ی آرمان در یک منزل استیجاری در روستا با 10 ميليون رهن زندگی می کنند.
آرمان هم اکنون در بیمارستان لبافی نژاد بستری است ودر تاریخ ۱۵ فروردین در این بیمارستان عمل مثانه انجام داده است. هزینه ی جراحی و بستری آرمان سه میلیون برآورد شده است که تامين آن بر عهده بنیاد همدلان است.
 
 
مهدی ک. 14 ساله
سمعک
مبلغ مورد نياز: چهار ميليون و پانصد هزار تومان
مهدی نوجوان ۱۴ ساله ساکن جنوب تهران است که از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدید بوده و به مدت پنج سال سمعک استفاده كرده. در حال حاضر این سمعک  غیر قابل استفاده شده و کارایی لازم را ندارد.
پدر مهدی دستفروش است و به سختی هزینه های زندگی را فراهم می کند. خانواده ی چهار نفره مهدی در یک منزل استیجاری با 10 ميليون رهن زندگی می کنند.
مهدی از طرف بنیاد همدلان به شرکت شایا گستر معرفی شد. برای این بیمار یک جفت سمعك داخل گوشی سفارش داده شد با در نظر گرفتن تخفیف ۲۰ درصدی کلینیک و پرداخت سهم خانواده، تامين مبلغ چهار میلیون و و پانصد هزار تومان آن بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.

خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 1,100,000 ریال