فراخوان شماره 118 درمان مورخ 98/03/21


فراخوان شماره 118 درمان مورخ 98/03/21 کد ویژه:tre980321106
 
کودکان در انتظار جراحی قلب
جمع مبلغ موردنیاز: 9 میلیون تومان
 
 
کيانا ن. 9 ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۳ ميليون تومان 
کيانا دختر ۹ ساله اهل يکي از روستاهاي خراسان شمالي که از بدو تولد مبتلا به بيماري قلبي بوده است. پدر کيانا کارگر ساختماني است که اغلب ماه ها بيکار است و تامين هزينه هاي خانواده به سختي فراهم مي شود. خانواده ي کيانا در منزل پدر بزرگش در روستا زندگي مي کنند. اين بيمار از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي شد و پزشک معالج عمل ابيليشن قلب را براي کيانا تجويز کرد.  قرار است اين بيمار در بيمارستان تحت پوشش بنياد همدلان جراحي شود. تامين هزينه هاي عمل جراحي به عهده بنياد همدلان است.
 
 
 
اشکان ر. 11 ساله
قلب 
مبلغ مورد نياز : ۳ ميليون تومان
اشکان نوجوان نوجوان ۱۱ ساله اهل کرمانشاه است. اين بيمار مدتي است که دچار حمله ي قلبي مي شود و به دليل وضعيت بد مالي خانواده درماني براي بيمار صورت نگرفته است. پدر اشکان شاگرد خياطي است و تامين هزينه هاي زندگي به سختي فراهم مي شود. خانواده ي اشکان در منزل استيجاري زندگي مي کنند که مبلغ ۴ ميليون رهن و ماهانه ۲۰۰ هزار تومان اجاره مي دهند. اشکان از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي شد و پس از معاينه پزشک معالج، عمل ابيليشن را توصيه کرد. اشکان فعلا در بيمارستان بستري است و تامين هزينه هاي عمل بر عهده بنياد همدلان است 
 
 
نگين ر. 5 ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۳ ميليون تومان 
 
نگين کودک ۵ ساله اهل خراسان است که از بدو تولد مبتلا به بيماري قلبي بوده است. پدر نگين قبلا شاگرد نانوايي بوده اما در حال حاضر بيکار است و گاهي اوقات ضايعات جمع آوري مي کند تا بتواند هزينه هاي خانواده را فراهم كند. خانواده ي نگين در يک منزل استيجاري در حومه ي شهر زندگي مي کنند که مبلغ ۳ ميليون رهن و ماهانه ۱۵۰ هزار تومان اجاره مي دهند. نگين در بيمارستان امام رضا مشهد براي ۲۸ خرداد نوبت جراحي دارد و تامين هزينه ي جراحي اين کودک بر عهده ي بنياد همدلان است
 
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 5,300,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.