فراخوان شماره 119 درمان مورخ 98/03/28


فراخوان شماره 119 درمان مورخ 98/03/28 کد ویژه:tre980328107
جمع مبلغ موردنیاز: 6 میلیون تومان
 
نگين ب. 13 ساله 
قلب
مبلغ مورد نياز : ۴ ميليون تومان
 
نگين نوجوان ۱۳ ساله ساکن اهواز كه از بدو تولد مشکل مادرزادي قلبي داشته  است. در سال ۹۵ عمل قلب باز انجام داده و در قلب نگين باتري كار گذاشته است. پدر نگين خانه را ترک كرده و نگين به همراه مادرش زندگي مي کند. تمامي امورات زندگي به دوش مادر است و همچنين تحت پوشش كميته امداد امام خميني قرار دارند. نگين و مادرش در يک منزل استيجاري با وديعه ۲ ميليون رهن و اجاره ي ماهانه ۲۰ هزار تومان زندگي مي کنند. هزينه هاي زندگي اين خانواده اغلب با کمک خيرين تامين مي شود. نگين طبق توصيه ي پزشک معالج،نگين  نياز به تعويض باتري قلب دارد که اکنون در بيمارستان رجايي بستري است. هزينه ي جراحي اين بيمار مبلغ چهار ميليون برآورد شده است که بر عهده ي بنياد همدلان است. 
 
فرزاد ص. 13 ساله
لوزه
مبلغ مورد نياز : دو ميليون تومان 
فرزاد نوجوان ۱۳ ساله افغاني ساکن کهريزک تهران است. پدر فرزاد مبتلا به ديسک کمر شديد و ناراحتي عصبي شديد است و به همين دليل توانايي كار كردن ندارد. مادر فرزاد در منازل کارهاي خدماتي انجام مي دهد و هزينه هاي زندگي اين خانواده را به سختي فراهم مي کند. خانواده پنج نفره ي فرزاد در يک منزل استيجاري با رهن سه ميليون تومان زندگي مي کنند. فرزاد مدتي است که از ورم لوزه رنج مي برد و به دليل عدم درمان بيماريش وخيم تر شده به طوري که طبق گفته پزشک معالج، بيمار دچار عفونت شديد لوزه و تب بالا شده است. هزينه هاي جراحي اين بيمار دو ميليون برآورد شده که بر عهدهي بنياد همدلان است
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال