فراخوان شماره 120 درمان مورخ 98/04/02


فراخوان شماره 120 درمان مورخ 98/04/02 کد ویژه:tre980402108
جمع مبلغ موردنیاز: 12 میلیون و چهارصدهزار تومان (12.400.000 تومان)
 
آنیتا ر. ۴ ساله
قلب
مبلغ مورد نیاز : ۵ میلیون تومان
آنیتا کودک ۴ ساله ساکن روستای سور شهرستان الیگودرز است که از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بوده است. پدر آنیتا در سانحه ی تصادف دچار آسیب شدید شده و دیگر قادر به کار کردن نیست و مادر با کار کردن در مزارع دیگران هزینه های زندگی خانواده را تامین می کند. خانواده ی ۵ نفره ی آنتیا در یک منزل استیجاری در روستا با اجاره ماهیانه صد هزار تومان زندگی می کنند. به علت معلولیت پدر، خانواده تحت پوشش بهزیستی است. آنیتا از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد و پزشک معالج با توجه به شرایط بیمار دستور به بستری و جراحی داده است. تامین مبلغ ۵ میلیون از جراحی این بیمار به عهده بنیاد همدلان است.
 
محمد سبحان س. ۴ ساله
کاشت حلزونی گوش 
مبلغ مورد نیاز : سه میلیون تومان
محمد سبحان کودک 4 ساله اهل ملایر و ساکن روستای لولوهر است. محمد سبحان از بدو تولد دچار کم شنوایی مادرزادی بوده و بنا به تشخیص دکتر کاندید جراحی کاشت حلزون شناخته شده است. پدر محمد سبحان کارگر فصلی روستا با درآمد ماهیانه یک میلیون تومان است. تامین مبلغ سه میلیون از جراحی کاشت حلزون محمدسبحان به عهده بنیاد همدلان است.
 
محمد طه پ. 7 ساله
سمعک 
میلغ مورد نیاز : چهار میلیون و چهارصد هزار تومان 
محمدطه کودک 7 ساله اهل خراسان شمالی ساکن روستای حصارچه که از بدو تولد مبتلا یه کم شنوایی عمیق بوده است. پدرش بیکار است و از طریق یارانه امرار معاش می کند.  خانواده محمدطه ساکن منزل پدربزرگ پدری هستند. محمدطه نیاز به یک جفت سمعک فول دیجیتال پشت گوشی دارد و به همین منظور از طرف بنیاد همدلان به مرکز آواگستر معرفی شد. مبلغ مودر تعهد بنیاد همدلان کودک و نوجوان پس از پرداخت سهم 30 درصدی خانواده و تخفیف کلینیک، چهار میلیون و چهارصد هزار تومان است.
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 5,500,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.