فراخوان شماره 123 درمان مورخ 98/05/09


فراخوان شماره 123 درمان مورخ 98/05/09 کد ویژه:tre980509111
جمع مبلغ مورد نیاز: چهارده میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان
 
هلا که داري زفيض باري
توان و قدرت به جسم و جان
بيا به امداد ناتوانان
به شکر بازوي پرتوان
 
 
ياشار خ. 2 ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۶ ميليون تومان
یاشار کودک ۲ ساله ساکن کرمانشاه که از بدو تولد مبتلا به مشکل قلبی بوده است. پدر یاشار قبلا شاگرد شیشه بری بوده که به دلیل ابتلا به ام اس فعلا بیکار است. خانواده یاشار در منزل استیجاری با ۲ میلیون رهن و 250 هزار تومان اجاره زندگی می کنند. به دلیل بیماری پدر، این خانواده تحت پوشش بهزیستی هستند. یاشار از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی و بستری شد و قرار است تحت عمل جراحی قلب باز قرار گیرد. هزینه جراحی یاشار در حدود شش میلیون برآورد شده است که تامین این مبلغ بر عهده بنیاد همدلان است.
 
 
اسنا م. 2 ساله
پردازشگر شنوایی
مبلغ مورد نياز : چهار ميليون و 150 هزار تومان
اسنا دخترکي دوساله از جنوب تهران كه با خانواده اش در يک منزل بسيار کوچک استيجاري زندگي مي کند. پدرش کارگر روز مزد است و به سختي نيازهاي خانواده چهار نفره خود را تامين مي كند. اسنا به صورت مادرزادي دچار ناشنوايي عميق بوده و بنا به نظر دکتر کانديد پردازشگر شنوایی گوش تشخيص داده شده است. خوشبختانه عمل کاشت مدتي پيش انجام شد، اما متاسفانه به دليل يک لحظه غفلت، پردازشگر گوش اسنا مفقود شده است. اکنون اسنا نيازمند تهيه يک پردازشگر جديد است و اين کار تنها از دستان مهربان و تواناي شما همدلان ساخته است. تامين چهار ميليون و 150 هزارتومان از هزينه اين پردازشگر در تعهد بنياد همدلان است.
 
محمد مهدي م. يك ماهه
قلب
مبلغ مورد نياز: چهار ميليون و 500 هزار تومان
محمد مهدي نوزاد يک ماهه افغاني ساکن اصفهان است که از بدو تولد مبتلا به بيماري قلبي VSD و ASD بوده است. پدر محمد مهدي کارگر روز مزد است که ماهانه مبلغ يک ميليون تومان دستمزد مي گيرد. خانواده ي پنج نفري محمد مهدي در يک منزل استيجاري يک اتاق و آشپزخانه با رهن يک ميليون و ماهانه 300  هزار تومان اجاره زندگي مي کنند که اجاره شش ماه گذشته به علت مشکلات مالي پرداخت نشده است. محمد مهدي هم اکنون در بيمارستان چمران اصفهان بستري است و نياز به جراحي عمل قلب باز دارد که حمايت شما نيک انديشان را مي طلبد مبلغ چهار ميليون و 500 هزار تومان در تعهد بنياد همدلان براي اين کودک عزيز است.
 
بياييد باهم تبلور اين حقيقت باشيم که: با کريمان کارها دشوار نيست.
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودکان نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 7,000,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.