فراخوان شماره 124 درمان مورخ 98/06/10


فراخوان شماره 124 درمان مورخ 98/06/10 کد ویژه:tre980610112
جمع مبلغ مورد نیاز: دوازده میلیون و پانصد هزار تومان
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهمتر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
مريم ب. 10 ساله
جراحي قلب
مبلغ مورد نياز : چهار ميليون و 500 هزار تومان
مریم کودک ۱۰ ساله اهل سیستان و بلوچستان است. مریم از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بطنی بوده است. پدر مریم سرایدار است که ماهانه مبلغ ۷۰۰ هزار تومان دستمزد می گیرد و متاسفانه پدر اعتیاد نیز دارد. خانواده نفره مریم در منزل شخصی با حداقل امکانات زندگی می کنند. مریم از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد و پس از آنژیو و اسکن هسته ای بنا به دستور پزشک قرار شد تحت عمل جراحی قلب باز قرار گیرد. هزینه های جراحی و بستری مریم در حدود چهار میلیون و 500 هزار تومان برآورد شده که تامین اين مبلغ بر عهده بنیاد همدلان کودک و نوجوان است.
 
زهرا خ.  5 ساله
كاشت حلزون
مبلغ مورد نياز : 5 ميليون تومان
زهرا دخترک 5 ساله کرمانشاهیست که از بدو تولد دچار ناشنوایی عمیق است. برادر 8 ساله وی نیز به همین نقص ژنتیک دچار بود که زیر پوشش بنیاد همدلان تحت عمل جراحی گرفت. پدر زهرا در زندان بسر می برد و مادر کارگر فصلی و موقت در مزارع است. مبلغ مورد نیاز برای این کار خیر 9 میلیون تومان است که 5 میلیون تومان از آن بر عهده بنیاد همدلان است.
اکنون روی سخنم با شما یاران و همراهان گرامیست: به چشمان نگران آنان بنگرید و دست های خسته شان را بگیرید و دنیای خاموش زهرا را پر از نوای شادی و هیاهوی زندگی کنید.  
 
نازنين زهرا خ. 5 ساله
سمعک
مبلغ موردنياز: 3 ميليون تومان
نازنین زهرا دخترک 5 ساله بجنوردی ست که از. زمان تولد دچار کم شنوایی عمیق بوده و بنابه تشخیص پزشک نیاز به استفاده از. یک جفت سمعک پشت گوشی فول دیجیتال دارد. از بد حادثه پدر ناتوان از کاراست و مادر ناتوان از یافتن کار ممر درامد انان یارانه است. همراهان آرزوی دخترک قصه مارا رخت عمل بپوشانید: شنیدن لالایی شبانه مادرش نیمی از هزینه این کار برعهده بنیاد همدلان است.
 
بياييد باهم تبلور اين حقيقت باشيم که: با کريمان کارها دشوار نيست.
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودکان نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 5,600,000 ریال