فراخوان شماره 125 درمان مورخ 98/07/09


فراخوان شماره 125 درمان مورخ 98/07/09 کد ویژه:tre980709113
جمع مبلغ موردنیاز: 14.400.000 تومان (چهارده میلیون و چهارصدهزار تومان)
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهمتر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
نيلوفر م. 13 ساله
عمل گوش داخلي
مبلغ مورد نياز : پنج ميليون تومان
نيلوفر دختر 13 ساله افغان است. از سرزمين جنگ و انفجار و بمب، از سرزمين افغانستان. خانواده اش به دليل جنگ، از افغانستان به ايران مهاجرت کرده اند و اکنون ساکن بومهن هستند. دخترک چشم آبي ما در ميان فقر و مشکلات بسيار به دنيا آمد و از بدو تولد با چهره زشت زندگي آشنا شد. هنگامي که پدر بيکار شد به اعتياد روي آورد. روزي بر اثر حادثه اي پرده گوشش پاره مي شود و شنواييش را از او مي گيرد. پدر به دليل اعتياد شديد بيکار است و مادر در منازل ديگران کارگري و نظافت مي کند. اکنون چشمان اين دخترک به دستان شماست تا ياريش کنيد.
 
 
فاطمه الف. 9 ساله
سمعک
مبلغ مورد نياز : چهار ميليون و 400 هزار تومان
فاطمه دخترک 9 ساله بجنورديست. در بين چهار دختر خانواده او و خواهرش از ناشنوايي  مادرزادي رنج مي برند. 
مادر دچار تومور مغزيست و نابينا شده و پدر کارگري مي کند تا خانواده را سرپا نگاه دارد. از شش نفر اعضاي خانواده سه نفر معلولند. فاطمه بنابر تشخيص پزشک نياز به يک جفت سمعک فول ديجيتال پشت گوشي دارد. او هم اکنون نيازمند ياري شماست.
 
 
ميرزاويس س. 
قلب 
مبلغ مورد نياز : پنج ميليون تومان
ميرزاويس نوجوان ۱۵ ساله افغاني است که مبتلا به گرفتگي رگ آئورت و مشکل دريچه است. پدر ميرزا ويس سرايدار است و ماهانه مبلغ ناچيزي دريافت مي کند. او به سختي هزينه هاي زندگي خانواده هفت نفره اش را تامين مي کند. ميرزاويس از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي و پس از معاينات لازم توسط پزشک معالج نوبت جراحي به وي داده شد. هزينه جراحي ميرزاويس مبلغ ۲۵ ميليون تومان برآورد شده که تامين پنج ميليون تومان از اين مبلغ بر عهده بنياد همدلان کودک و نوجوان است.
 
 
بياييد باهم تبلور اين حقيقت باشيم که: با کريمان کارها دشوار نيست.
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودکان نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 17,200,000 ریال