فراخوان شماره 129 درمان مورخ 98/10/21


فراخوان شماره 129 درمان مورخ 98/10/21 کد ویژه:tre981021117
کودکان نیازمند جراحی قلب و کودک نیازمند سمعک
جمع مبلغ موردنیاز: 13 میلیون تومان 
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهم تر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
 
دانيال ط.
قلب
مبلغ مورد نياز : ۴ ميليون تومان
دانیال کودک ۱۰ ساله ساکن یکی از روستاهای کاشمر خراسان که از بدو تولد مبتلا به مشکل قلبی بود. پدر دانیال کارگر روزمزد است که ماهانه مبلغ ناچیزی می گیرد و به دلیل مشکلات مالی، مادر نیز کارگر قالی بافی است. خانواده ی پنج نفره ی دانیال در یک منزل روستایی با حداقل امکانات زندگی را به سختی سپری می کنند. دانیال در بیمارستان امام رضای مشهد طبق توصیه ی پزشک معالج بستری و جراحی شده و هم اکنون در آی سی یو بستری است. هزینه های جراحی و بستری دانیال در حدود ۴ میلیون برآورد شده که تامین این مبلغ بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
 
 
غزل بانو ا.
قلب
مبلغ مورد نياز: ۴ ميليون تومان 
غزل بانو کودک یک ساله افغانی ساکن قم که از بدو تولد به طور مادر زاد مبتلا به بیماری قلبی بوده است. پدر غزل کارگر روزمزد است که به علت دیسک کمر اغلب فصل ها بیکار است. خانواده وی در یک منزل استیجاری با اجاره ی ماهانه مبلغ صد هزار تومان زندگی می کنند. غزل از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد که طبق تجویز پزشک معالج نیاز به جراحی دارد. هزینه های جراحی و درمان وی مبلغ پنج میلیون برآورد شده که مبلغ چهار میلیون بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
سیاوش م. 
گوش: سمعک
مبلغ مورد نیاز ۵ میلیون تومان
آیا تا بحال به جنگل یا به کنار دریا رفته اید؟ 
ایا با چشمان بسته به موسیقی طبیعت گوش جان سپرده اید؟
جنگل با شما سخن می گوید ودریا نیز.
سیاوش پسرک 7 ساله اهل یکی از روستاهای پاوه ازین نعمت محرو م است. او با نقص ژنتیک شنوایی متولد شده و بنابر تشخیص پزشک نیاز به یک جفت سمعک پشت گوشی فول دیجیتال دارد. پدرش مبتلا به بیماری ام اس است و قادر به کار کردن نیست و بغیر از یارانه درامد دیگری ندارد.
همراهان همدل به سیاوش یاری رسانید تا بتواند اوای دل انگیز طبیعت را بشنود.
 
بياييد باهم تبلور اين حقيقت باشيم که: با کريمان کارها دشوار نيست.
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
مبلغ جمع شده تاکنون: 23,000,000 ریال