فراخوان شماره 130 درمان مورخ 98/11/13


فراخوان شماره 130 درمان مورخ 98/11/13 کد ویژه:tre981113118
جمع مبلغ مورد نیاز این فراخوان: هشت میلیون و دویست و پنجاه (8250000 تومان)
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهم تر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
عسل ف. 14 ساله
دستگاه پردازشگر
مبلغ موردنیاز: چهار میلیون و 250 تومان
عسل یک ساله بود که والدینش متوجه ناشنوایی او شدند. پس از پیگیری های زیاد دکتر تشخیص ناشنوایی مطلق و دستور کاشت حلزونی داد. اما پدرکارگر فصلی بود و دستش تنگ و برای درمان دخترکش به هر دری می کوبید. 
حدود یک سال و نیم طول کشید تا هزینه کاشت جور شد و عسل تحت عمل جراحی قرار گرفت و ....بزرگ شد. چه دختری شد خانم، مودب و درسخوان، اما حالا دستگاه پردازشگرش از کار افتاده و او قادر به شنیدن صدای معلم نیست. افت تحصیلی پیدا کرده و بداخلاق و کلافه شده است. همدلان مهربان و یاران جان اکنون نوبت شماست که دستش را بگیرید و به او بگویید: با کریمان کارها دشوار نیست. کمکش کنید تا صدای دنیا را بشنود.
 
نام اهورا ص. 
سمعک
مبلغ مورد نیاز :چهار میلیون تومان 
اهورا پسرکی یک ساله و اهل اسفراین است. اهورا از بدو تولد دچار ناشنوایی عمیق مادرزادی هر دو گوش بوده است. پدرش بیکار است و اعتیاد نیز دارد. اهورا بنابرتشخیص پزشک متخصص نیاز به استفاده از یک جفت سمعک پشت گوشی فول دیجیتال دارد که هزینه آن چهار میلیون تومان برآورد شده است. 
عزیزان و یاران همراه هم اکنون اهورا به همدلی شما نیازمنداست. با همراهی تان آوای زندگی و سرزندگی را در آغاز عمر به او هدیه کنید.
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
مبلغ جمع شده تاکنون: 54,550,000 ریال