فراخوان شماره 132 درمان مورخ 98/12/18


فراخوان شماره 132 درمان مورخ 98/12/18 کد ویژه:tre981218120
 
جمع مبلغ مورد نیاز این فراخوان: هشت میلیون تومان
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهمتر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
کوثر د.
تعویض پردازشگر
مبلغ مورد نیاز : سه میلیون تومان
کوثر نوجوان 13 ساله اهل کرمانشاه است. او از هر دوگوش ناشنوا متولد شد. در کودکی تحت عمل جراحی کاشت حلزون قرار گرفت. پدر ش کارگر ساختمانیست و با مشکلات بسیار دست و پنجه نرم می کند. از هنگامی که پردازشگر کوثر از کار افتاده دخترک به مدرسه نمی رود. بسیار افسرده و در خود فرورفته است و مدام به پتجره خیره می شود. او در اقیانوس تاریک سکوت اطرافش در حال دست و پا زدن است. باسکوتش فریاد می زند: ای اد آدم ها که در ساحل نشسته و شاد و خندانید، یک نفر درآاب دارد می سپارد جان. 
 عزیزان دست کو ثر را بگیرید تا در هزارتوی این سکوت راهش را گم نکند ,تا خورشید دو باره اتاقش را روشن کند, تا دنیایش رنگ امید بگیرد. کوثر در گوشه اتاق تاریکش مننتظر شماست. تامین مبلغ س میلیون تومان از هزینه این دستگاه بر عهده بنیاد همدلان است. 
 
علی اکبر پ.
کاشت حلزونی گوش
مبلغ مورد نیاز :۵ میلیون تومان
علی اکبر پسرک۷ ساله افغان ساکن شیراز است. از هنگام تولد با نقص ژنتیک شنوایی بدنیا آمد.  والدینش از زمانی که به این مساله پی بردند به هردری زدند تا برایش سمعک تهیه کنند. اکنون دیگر سمعک نیز برایش کارایی ندارد و تنها راه چاره جراحی کاشت حلزون است.
پدرش در  حال حاضر بیکار است و بنیاد همدلان مبلغ پنج میلیون تومان از هزینه ی این عمل را بر عهده گرفته است. اکنون علی اکبر نیاز به کمک شما دارد، چندروز دیگر بهار از راه می رسد و پسرک ما هنوز چشمش به زمستان است. او آوای بهار را باور ندارد، جهان اطرافش بسیار ساکت و خاموش است. دستان کوچکش را بگیرید و اورا از دروازه زمستان بگذرانید. همدلان مهربان شما می توانید اورا به دشت سرسبز و زیبای بهار با آوای  پرندگان و صدای جاری رود ببرید. پس مانند همیشه چشم به راه دستان بخشنده ی شما هستیم.
هرکجا انسانی هست، مهلتی برای مهربانی هست.
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد. 
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
مبلغ جمع شده تاکنون: 6,300,000 ریال