فراخوان شماره 137 درمان مورخ 99/04/09


فراخوان شماره 137 درمان مورخ 99/04/09 کد ویژه:tre990409125

جمع مبلغ مورد نیاز این فراخوان: 15 میلیون تومان

 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهمتر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
رقيه ع. يك ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۵ ميليون تومان
رقيه کودک يك ساله ساکن زابل که از بدو تولد مبتلا به بيماري قلب بوده و با قلب سوراخ و مشکل دريچه به دنيا آمده است‌. پدر رقيه نگهبان است و خانواده در يک اتاق ۵۰ متري زندگي مي کنند. رقيه از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي شد که پس از معاينات اوليه و طبق تجويز پزشک معالج نياز به عمل جراحي قلب باز داشت. مبلغ پنج ميليون تومان از هزينه هاي جراحي  و درمان اين کودک عزيز بر عهده بنياد همدلان است.
 
ياسمن ب. 12 ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۵ ميليون تومان
ياسمن دختر ۱۲ ساله ساکن بم که به دليل کلسترول بالا مبتلا به بيماري قلبي شده است. پدر ياسمن کشاورز فصلي بوده و به سختي هزينه هاي زندگي خانواده پنج نفره را تامين مي کند. 
ياسمن از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي شد که طبق تجويز پزشک معالج وي نياز به تعويض دريچه ي قلب دارد و بايد تحت عمل جراحي قلب باز قرار گيرد. مبلغ ۵ ميليون تومان از هزينه هاي جراحي و درمان ياسمن نازنين بر عهده بنياد همدلان  است.
 
مژگان ن. دو ماهه
شکاف لب
مبلغ مورد نياز: 5 ميليون تومان
مژگان نوزاد ۲ماهه افغان و ساکن کرمان است. وي از بدو تولد با نقص ژنتيک شکاف دوطرفه درلب هايش بدنيا آمد. خواهر بزرگترش نيز دچار همين نقص است. پدر کارگر است و تهيدست و ناتوان از درمان دخترکانش. با دست خالي و در ولايت غربت از کجا مي توانست کمک بگيرد.
ياران همدل دستان پرتوان و ياريگرتان رابسوي اين کودک بگشاييد و شادي را مهمان ابدي خانواده شان گردانيد. 
 
گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 48,000,000 ریال