فراخوان شماره 138 درمان مورخ 99/04/31


فراخوان شماره 138 درمان مورخ 99/04/31 کد ویژه:tre990431126
فراخوان شماره 138 درمان مورخ 99/04/31
 
جمع مبلغ مورد نیاز این فراخوان: 15 میلیون تومان
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دستهاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهمتر 
بي توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
رضا ش. 17 ساله
پيوند کليه
مبلغ مورد نياز : ۵ ميليون تومان
رضا نوجوان ۱۷ ساله ساکن پاکدشت تهران که سال هاست مشکل کليه دارد. رضا پس از سال ها جنگ با نارسايي کليه و دياليز به دليل بسته شدن عروق کليه طبق دستور نياز به پيوند فوري کليه دارد و ديگر قادر به دياليز نيست. پدر رضا اعتياد شديد دارد و خانواده را رها کرده است. خانواده ي سه نفره رضا در يک منزل استيجاري زندگي مي کنند و به سختي هزينه هاي زندگي خانواده تامين مي شود. رضا تحت پوشش بهزيستي است. بنا به دستور پزشک معالج بايد براي رضا از طرف انجمن حمايت بيماران کليوي، کليه خريداري شود که مبلغ ۳۷ ميليون برآورد شده که مبلغ ۵ ميليون از اين هزينه بر عهده ي بنياد همدلان است. 
 
محمد مهدي ع. 12 ساله
ارولوژي
مبلغ مورد نياز: ۵ ميليون تومان
محمد مهدي نوجوان ۱۲ ساله ساکن بم که در اثر سانحه ي دلخراش تصادف( به دليل سرعت بالاي ماشين ) دچار آسيب شديد از ناحيه مثانه شده و پدر وي نيز در اين تصادف جان خود را از دست داد و مادر و خواهر محمد مهدي نيز دچار آسيب شديد جسمي شده اند. 
محمد مهدي به همراه مادر و خواهرش در يک منزل استيجاري با اجاره ي ماهانه ۴۰۰ هزار تومان زندگي مي کنند و مادر خانواده به سختي هزينه هاي زندگي را تامين مي کند.
طبق دستور پزشک معالج،  محمد مهدي قرار است پيوند مثانه در بيمارستان شهداي تجريش انجام دهد که مبلغ ۵ ميليون از هزينه اين عمل بر عهده ي بنياد همدلان است.
 
سونيا ط. 8 ساله
 کاشت حلزوني
مبلغ مورد نياز: ۵ ميليون تومان
سونيا دخترک ۸ ساله افغان ساکن تهران است . وي از بدو تولد با نقص شنوايي کامل درهردوگوش بصورت ژنتيک بدنيا آمد و بنابه تشخيص پزشک متخصص کانديد کاشت حلزون شناخته شد. پدرش کارگربوده ولي در اثر سانحه برق گرفتگي دچار معلوليت فيزيکي و بيماري اعصاب و روان شده و قادر به کارکردن و امرار معاش نيست. 
 
دستان پرتوان خود را براي ياري برآوريد باشد که دست خداوند گره گشاي امورتان  باشد و گل هاي عطوفت را از باغ دل هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 6,000,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.