فراخوان شماره 141 درمان مورخ 99/06/25


فراخوان شماره 141 درمان مورخ 99/06/25 کد ویژه:tre990625129
فراخوان شماره 141 درمان مورخ 99/06/26
جمع مبلغ مورد نیاز این فراخوان: 10 میلیون تومان
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دست‌هاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهم‌تر 
بي‌توقع به انسان ها محبت کنيم
 
 
زيد د. يك ساله
قلب
مبلغ مورد نياز : ۵ ميليون تومان
زيد کودک يک ساله ساکن يکي از روستاهاي محروم سيستان و بلوچستان که از بدو تولد با مشکل قلبي به دنيا آمده است. متاسفانه پدر زيد يک سال پيش بر اثر تصادف فوت شده و خانواده زيد در خانه پدربزرگ زندگي مي‌کنند. زيد از طرف بنياد همدلان به بيمارستان رجايي معرفي شد که پس از معاينات اوليه و طبق تشخيص پزشک معالج قرار است تحت عمل جراحي قلب باز قرار گيرد. تامين مبلغ پنج ميليون از هزينه‌هاي جراحي و بستري زيد عزيز بر عهده بنياد همدلان كودك و نوجوان است.
 
 
محمد طاها ح. هفت ساله
پيوند قرنيه
مبلغ مورد نياز: ۵ ميليون تومان
محمدطاها پسرک هفت ساله افغان ساکن جنوب تهران است. پدر محمد طاها کارگر روزمزد است و به سختي هزينه هاي زندگي را تامين مي کند. خانواده چهار نفره وي در يک منزل استيجاري در جنوب تهران زندگي مي‌کنند. وي از بدو تولد دچار بيماري آب سياه مادرزادي (گلوکوم) بوده و بنابر تشخيص پزشک متخصص نياز به عمل پيوند قرنيه دارد. پسرک در آستانه نابينايي است. هزينه اين جراحي حدود ۱۰ ميليون تومان برآورد شده که تامين مبلغ پنج ميليون تومان آن بر عهده بنياد همدلان كودك و نوجوان است.
 
دستان پرتوان خود را براي ياري برآوريد باشد که دست خداوند گره گشاي امورتان باشد و گل‌هاي عطوفت را از باغ دل‌هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد.

خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. 
 
در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
 
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 500,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.