فراخوان شماره 148 درمان مورخ 1400/01/25


فراخوان شماره 148 درمان مورخ 1400/01/25 کد ویژه:tre000125136

فراخوان شماره 148 درمان مورخ 1400/01/25
جمع مبلغ فراخوان: هفده میلیون تومان

محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دست‌هاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهم‌تر 
بي‌توقع به انسان ها محبت کنيم


مهرسا پ. 8 ماهه 
خدمت مورد نیاز: جراحی قلب
مبلغ مورد نیاز: 5 میلیون تومان
مهرسا نوزاد 8 ماهه ساکن کرمان که از بدو تولد مشکل جابه جایی رگ قلب دارد. پدر مهرسا خانواده را ترک کرده و مادر به تنهایی هزینه های زندگی دو فرزندش را بر عهده گرفته است. خانواده مهرسا در منزل پدربزرگ زندگی می کنند. طبق تجویز پزشک معالج مهرسا فعلا در بیمارستان رجایی بستری است و قرار است تحت عمل جراحی قلب باز قرار بگیرد. هزینه های جراحی و بستری مهرسا 6 میلیون برآورد شده که تامین 4 میلیون از هزینه هایش بر عهده بنیاد همدلان است.

اهورا گ.
خدمت مورد نیاز: قلب
مبلغ مورد نیاز: ۳ میلیون 
اهورا کودک 8 ساله اهل کرمانشاه که از بدو تولد مشکل قلبی دارد.  پدر اهورا کارگر فصلی بوده و هزینه های خانواده ی 5 نفره ی خود را به سختی تامین می کند. خانواده ی در یک منزل استیجاری 50 متری زندگی می کنند که ماهانه 300 هزار تومان اجاره بها می دهند. اهورا در بیمارستان شهید رجایی تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت هزینه های جراحی وی 4 میلیون برآورد شد که مبلغ 3 میلیون تومان آن بر عهده ی بنیاد همدلان است.
 
ساغر الف. 5 ساله
خدمت موردنیاز: کاشت حلزونی
مبلغ مورد نیاز: 3 میلیون تومان
ساغر دختر 5 ساله ساکن شیراز از بدو تولد با ناشنوایی کامل بدنیا آمد و بنا به نظر پزشک معالج کاندید کاشت حلزونی شناخته شد. پدر ساغر کارگر است و توان پرداخت هزینه این عمل برای دخترش را ندارد. ساغر نیازمند یاری شماست و مي دانيم كه محبت تان را از او دريغ نخواهيد كرد. 
 
ابوالفضل ك. 14 ساله
خدمت مورد نظر: سمعک
مبلغ موردنیاز: 3 میلیون تومان
ابوالفضل پسر 14 ساله ساکن اسفراین درخراسان شمالی كه از بدو تولد با نقص کم شنوایی عمیق تا شدید متولد شد و طبق نظر پزشك معالج از سمعك استفاده كرده است. خواهرکوچکتر او نیز به همین مشکل مبتلاست. سمعک ابوالفضل بعد از سال ها استفاده از کار افتاده شده و لازم است تا سمعك جديدي جايگزين سمعك قبلي شود. پدر خانواده راننده است و بدلیل مشکلات مالي بسيار نمي تواند براي هر دو فرزند سمعك تهيه كند. 
 
شهربانو ك. 12 ساله 
خدمت مورد نیاز: سمعک
مبلغ مورد نیاز: سه میلیون تومان
شهربانو دختر 12ساله ساکن اسفراین در خراسان شمالی كه خواهر کوچکتر ابوالفضل است، به همان مشکل ژنتیک مبتلاست. براي او هم بايد سمعك جديدي جايگزين سمعك قبلي شود. یاران و همراهان همیشگی همدلان با یاری  این خواهر و برادر، شادی را مهمان همیشگی خانه کنید.
 
 
دستان پرتوان خود را براي ياري برآوريد باشد که دست خداوند گره گشاي امورتان باشد و گل‌هاي عطوفت را از باغ دل‌هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد. خانواده بزرگ همدلان! هم اکنون نياز مند حضور سبزتان هستيم.
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند

 

در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودک نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.

 

بانک ملت: ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲

شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱

—---------------------------—

بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰

ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷

—---------------------------—

بانک پارسیان: ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴

ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸

 
مبلغ جمع شده تاکنون: 58,000,000 ریال