فراخوان شماره 152 درمان مورخ 1400/04/17


فراخوان شماره 152 درمان مورخ 1400/04/17 کد ویژه:tre000417140
 
فراخوان شماره 152 درمان مورخ 1400/04/17
جمع مبلغ فراخوان: 8 میلیون تومان
 
محال است باراني از محبت 
به کسي هديه کني 
و دست‌هاي خودت خيس نشود 
چه زيباست 
بي قيد و شرط عشق بورزيم 
بي قصد و غرض حرف بزنيم 
بي دليل ببخشيم 
و از همه مهم‌تر 
بي‌توقع به انسان ها محبت کنيم
 
ابوالفضل س.
خدمت مورد نیاز : جراحی قلب باز( تعویض دریچه)
مبلغ مورد نیاز : 5 میلیون تومان
ابوالفضل نوجوان 16 ساله اهل بم مدت هاست مشکل دریچه قلب دارد. پدر ابوالفضل مشکلات شدید اعصاب داشته و به همین دلیل پدر و مادرطلاق گرفته اند و مادر به همراه دو فرزندش زندگی می کنند. مادر ابوالفضل به منظور تامين مخارج زندگي خود و فرزندانش در یک کارگاه بسته بندی خرما کار می کند، اما به دلیل فشارخون بالا مجبور است ساعات کمتری کار کند و حقوق ناچیزی دريافت كند. ابوالفضل از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد که بنا به تشخیص پزشک معالج باید تحت عمل جراحی قلب باز و تعویض دریچه قرار گیرد. تامين مبلغ 5 میلیون از هزینه های جراحی و بستری ابوالفضل عزیز بر عهده بنیاد همدلان است.
 

 

نازنین ا. 
خدمت مورد نیاز: جراحی چشم
مبلغ مورد نیاز: 3 میلیون تومان
نازنین دختر 12 ساله افغان ساکن کرج مبتلا به انحراف شدید چشم است. پدرش سرایدار یک ساختمان مسکونی است که همراه خانواده در یک اتاق سرایداری زندگی می کنند. نازنین از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان فارابی معرفی شد و طبق دستور پزشک معالج نیاز به جراحی چشم دارد. بنياد همدلان، تامين مبلغ 3 میلیون از هزینه های جراحی نازنین را به عهده گرفته است.

دستان پرتوان خود را براي ياري برآوريد باشد که دست خداوند گره گشاي امورتان باشد و گل‌هاي عطوفت را از باغ دل‌هاي خود بچينيد و عطر آن را در هوا پراکنده کنيد و سبد سبد همدلي و مهر را از باغ هميشه سبز وجود خود به كودكان هديه دهيد. خانواده بزرگ همدلان! هم اکنون نياز مند حضور سبزتان هستيم.
 
 
خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند

 

در غیر این صورت، لطفا کمک های خود برای این کودکان نازنین را به حساب های بانک ملی، ملت و یا پارسیان"بنیاد همدلان کودک و نوجوان" واریز نمایید.
 
بانك ملت: 
ش حساب : ۵۰۰۹۲۶۹۷۱۲
شماره کارت: ۶۱۰۴.۳۳۷۹.۵۵۳۶.۶۱۳۱
—---------------------------—
بانک ملی: 
ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: ۴۵۷۸ . ۹۹۵۱ . ۹۹۱۸. ۶۰۳۷
—---------------------------—
بانک پارسیان:
ش حساب: ۶-۲۱۴۰۱-۲۱-۱۰۰۴
ش کارت:  ۶۲۲۱.۰۶۱۰.۸۰۰۰.۷۲۰۸
 
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال