فراخوان شماره 8 آموزش


فراخوان شماره 8 آموزش کد ویژه:edu97061993
با یاری و مساعدت  حامیان گرامی و مهربان فراخوان شماره 8 آموزش تکمیل شد و در دست تهيه لوازم هستيم
 
جهان شود لب پر خنده ای اگر مردم 
کنند دست یکی در گره گشایی هم

فراخوان شماره 8 آموزش

مهر در راه است، هوا پر شده از قاصدک‌هایی که بوی ماه مهر و بازگشایی مدرسه‌ها را با خود به ارمغان می‌آورند. دیوارهای مدرسه سر از پا نمی‌‌شناسند، کلاس‌‌ها و نیمکت‌‌ها منتظرند تا میهمانان خود را در آغوش بکشند و تخته‌‌های سیاه که به انتظار دستان پرمهر کودکان نشسته‌‌اند تا به واژه‌‌ها جانی دوباره ببخشند.

اما در کوچه پس کوچه‌‌های روستاهای دورافتاده و محروم کهنوج و فاریاب کودکانی نفس می‌‌کشند که با واژه‌‌های نیمکت و تخته سیاه بیگانه‌‌اند. اینجا خواب تابستانی میز و نیمکت معنایی ندارد تا با دیدار دوباره دوستان و همکلاسی‌‌ها جانی تازه به خود بگیرند و حسرت شنیدن صدای زنگ مدرسه به دل کودکانشان مانده است. اینجا پر از دلتنگی است؛ دلتنگی‌‌های کودکانه ...

به رسم هر سال آمده‌‌ایم تا به مدد مهربانی شما، رنگ حسرت را از چهره این کودکان محروم بزداییم و این بار نیز ایمان داریم که در این رهگذر تنهای‌‌مان نخواهید گذاشت. می‌‌خواهیم به پشتوانه دل‌‌های بزرگ شما یاران با تجهیز چهار مدرسه بسیار محروم به نیمکت، صندلی و وایت‌‌برد، بار دیگر معجزه خلق کنیم. معجزه‌‌ای به وسعت قلب‌‌های مهربانتان.

389 میلیون ریال (38 میلیون و نهصد هزار تومان) کافی است تا فاز اول این تلاش خالصانه به ثمر بنشیند. می‌‌دانیم دل‌‌های بزرگ شما روزهای زیباتر و بهتری را به کودکان این مدارس خواهد بخشید و این کودکان به زودی دنیای زیباتری برایمان خواهند ساخت.

 

وجود پر مهرتان شـــــــــــــــــــــــــــــــــاد

 

شماره کارت‌های بنیاد همدلان کودک و نوجوان:

بانک ملت: 6104.3379.5536.6131

بانک ملی:  6037.9918.9951.4578

 

(عکس از آرشیو- مربوط به کودکان چابهار)

مبلغ جمع شده تاکنون: 311,270,000 ریال