فراخوان شماره 94 درمان مورخ 96/11/19


فراخوان شماره 94 درمان مورخ 96/11/19 کد ویژه:tre96111981
با آرزوی شادی و تندرستی برای همه شما مهربانان، فراخوان درمان شماره ۹۴ بنیاد همدلان کودک و نوجوان، برای دو فرشته کوچولو مون، فرشته و حسینا، تکمیل شد. 

فراخوان شماره 94 درمان مورخ 96/11/19
دو کودک نیازمند درمان
جمع مبلغ مورد نیاز: 7.000.000 تومان

حسينا ر. 5 ماهه
بيماري قلبي
مبلغ مورد نياز: سه ميليون تومان
حسينا دختري پنج ماهه و افغان كه به دليل حفره قلبي بايستي مورد عمل جراحي و نصب شنت قرار گيرد. پدر حسينان نگهبان كارخانه ايزوگام ورامین و کرج است و روزانه 40 هزار تومان درآمد دارد و در همان مكان با خانواده خود به عنوان سرایدار زندگي مي كند. حسینا ازبدو تولد مبتلا به این بیماری بوده است اما به دلیل بضاعت مالی تاکنون نتوانسته اند برای او اقدامی کنند. اکنون به دلیل بدحال شدن حسینا او را به صورت اورژانسی به بیمارستان رسانده اند.
حسينا از طرف مددكاري بيمارستان مدرس به همدلان معرفي شده است. اين كودك هفتم بهمن ماه تحت عمل جراحي قرار گرفت. هزينه جراحي 17 ميليون تومان بود كه تامين سه ميليون از اين مبلغ را بنياد همدلان كودك و نوجوان به عهده گرفته است.
 
 
فرشته ح. 16 ساله
سمعک
مبلغ مورد نیاز: چهار میلیون تومان
فرشته متولد اردیبهشت 80 در اسلام آباد کرمانشاه است. فرشته به ناشنوایی و آرتروز گوش چپ مبتلاست. پدر فرشته به رحمت خدا رفته است و به دلیل ازدواج مادر همراه با برادر و مادربزرگ 70 ساله اش در یک منزل بسیار قدیمی و با کمترین امکانات رفاهی در حاشیه شهر زندگی می کند. مادربزرگ به دلیل بدهی و تامین مخارج خانواده مجبور است در مزارع دیگران کار کند. این خانواده تحت پوشش کمیته امداد هم هست و از طرف خیریه روانسر کرمانشاه به بنیاد همدلان کودک و نوجوان معرفی شده است.
فرشته با هماهنگی بنیاد همدلان به شرکت توانبخش شایاگستر مراجعه کرد و پس از معاینات اولیه برای او سمعک استخوانی پشت گوشی تجویز شد. مبلغ مورد تعهد بنیاد همدلان کودک و نوجوان بعد از تخفیف و پرداخت سهم خانواده، چهار میلیون است.

خرسندیم به اطلاع دوستان برسانیم امکان پرداخت آنلاین بر روی سایت همدلان و برای هر فراخوان فراهم شده لذا از همراهان عزیز خواهشمندیم حتی الامکان کمک‌های خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند
در غیر این صورت، لطفا طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
برای اطلاع از شماره حساب‌های بنیاد کلیک کنید.

 

مبلغ جمع شده تاکنون: 70,000,000 ریال