فراخوان شماره 97 درمان مورخ 96/12/10


فراخوان شماره 97 درمان مورخ 96/12/10 کد ویژه:tre96121084
فراخوان شماره 97 درمان مورخ 96/12/10
کودکان نیازمند سمعک
جمع مبلغ مورد نیاز: 9،230،000 تومان

یاسر پ. ۲ ساله
سمعک
مبلغ مورد نیاز: ۳ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان
یاسر کودکی دو ساله از استان خراسان شمالی، روستای راز و جرگلان و مبتلا به کم شنوایی دو طرفه است. پدر یاسر کارگر فصلی است و روزانه ۴۰ هزار تومان درآمد دارد دارد. این خانواده چهار نفره در یک منزل استیجاری زندگی می کنند که ماهانه ۱۲۰ هزار تومن اجاره می دهند. 
برای یاسر کوچولو یک جفت سمعک فول دیجیتال دو طرفه پشت گوشی به مبلغ پنج میلیون و دویست هزار تومان تجویز شده که سهم بنیاد همدلان کودک و نوجوان پس از تخفیف و مشارکت خانواده، سه میلیون و سیصد و هشتاد هزار تومان است.
 
تبسم خ.  ۶ ماهه
سمعک
مبلغ مورد نیاز: ۳ میلون و ۹۰۰ هزار تومان
تبسم ۶ ماهه، مددجوی دیگرمان، از روستای سست شهرستان اسفراین است که به کم شنوایی دو طرفه مبتلاست.  پدر تبسم کارگر روزمزد است و روزانه ۲۰ هزار تومان دریافت می کند. خانواده پنج نفره تبسم در یک منزل شخصی ۶۰ متری با کمترین امکانات رفاهی و لوازم زندگی می کنند.
برای این کودک نازنین یک جفت سمعک فول دیجیتال دو طرفه پشت گوشی به مبلغ شش میلیون تومان تجویز شده که سهم بنیاد همدلان کودک و نوجوان پس از تخفیف و مشارکت خانواده، ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
 
الهه م. ۵ ساله
سمعک
مبلغ مورد نیاز: ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
الهه پنج ساله نیز کودکی از خراسان شمالی است که او هم به کم شنوایی دو طرفه مبتلا و نیازمند استفاده از سمعک است. پدر الهه در یک مغازه الکتریکی، به عنوان شاگرد مغازه کار می کند و ۶۰۰ هزار تومان درآمد دارد. خانواده چهار نفره الهه در یک منزل استیجاری در حومه شهر بجنورد زندگی می کند و ماهانه ۲۵۰ هزار تومان اجاره می دهد.  
برای این کودک یک  عدد سمعک فول دیجیتال دو طرفه پشت گوشی به مبلغ ۳ میلیون تومان تجویز شده که سهم بنیاد همدلان کودک و نوجوان پس از تخفیف و مشارکت خانواده، ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.
مبلغ جمع شده تاکنون: 10,890,000 ریال
+

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.