فراخوان لوازم تحریر سال 95


فراخوان لوازم تحریر 95 کد ویژه:edu95052055
عزیزان همدل، با توجه به استقبال بی نظیر و ستودنی شما دوستان در یاری رسانی به بچه های این مرز و بوم به اطلاع می رسانیم که این بنیاد برآن شد تا به یاری شما بسته های لوازم تحریر موردنظر را علاوه بر 1500 دانش آموز این فراخوان، به بچه های بیشتری از استان‌های چهارمحال بختیاری، خوزستان،لرستان و مناطق حاشیه تهران که در لیست انتظار هستند برساند. مبلغ جمع شده برای این فراخوان 100 میلیون تومان می باشد و بنابراین 500 کودک و نوجوان عزیز دیگر نیز که در لیست انتظار ما بودند امسال لوازم تحریر خواهند داشت ☺️ جمعا با کمک شما یاران همیشه همدل 2000 کودک خرسند اول مهر با وسایل نو و زیبایشان به مدرسه خواهند رفت.
 
سه میلیون و هفتصد هزار تومان از این مبلغ توسط موسسه  شمیم مهرداروسازان به کودکان هدیه شده.  2 میلیون تومان نیز از طرف گروه خودرو نگاران واریز شده است.  یکی از یاران همدل و صمیمی  گروه خودرونگاران ( آقای صمدی) نیز 64 میلیون تومان از این مبلغ را بر عهده گرفته اند. سپاس از این دوستان و همه یاران همدل
 

فراخوان بنیاد همدلان برای یاری به دانش‏ آموزان نيازمند در فصل گشايش مدارس
 
بر جاده «مهر» قدم بگذار!
آن دور دست مدرسه‌اي است
و كودكي چشم به راه!
 

 
همراهان همدل و ياران هميشه عاشق! 
سلامی به وسعت دل‏های دریایی‏تان
 کودکان مانند پیام‌های زنده‌ای هستند که ما برای آیندگان می‌فرستیم؛ آیندگانی که هرگز آنها را نمی‌بینیم. حال این اختیار و انتخاب با ماست که پیام‌هایی روشن و ارزشمند برای نسل‌های بعد از خودمان بفرستیم یا پیام‌هایی که شاید تنها ارزش یک بار خوانده شدن را دارند.
ما ایمان و اعتماد داریم که بی‌تردید، شما از گروه نخست هستید؛ یعنی کودکانی با عزت فهیم و بزرگوار به آیندگان معرفی می‌کنید که مجهز به علم و دانش‌اند. این کودکان هم تنها فرزندان ما و شما نیستند، بلکه هر کودکی را شامل می‌شود که زیر  این آسمان بلند، بالیده‌ و  از رفاه، آموزش، فراغت و زیستی مطلوب، سهم دارد. 
حالا بنیاد همدلان کودک و نوجوان در پی آن است که با یاری شما زلال‌دلان، سهم آنان را در عرصه‌ی آموزش تقدیم‌شان کند.  روی دادن چنین اتفاقی به رغم بزرگی‌اش، چندان پیچیده و دشوار نیست، چنانچه می‌توان  تنها با رقم 50 هزار تومان که در زندگی‌های ما نقش چندانی ندارد، آرزوهای وصله‌خورده‌ی طفلی معصوم را رفو کرد. می‌پرسید چگونه؟ پاسخش ساده است:
قرار است برای 1.500 فرشته‌ی زمینی، نوشت‌افزار بخریم تا بتوانند در ماه مهر، شادمانه و سرشار از غرور و خوشی به مدرسه‏هايشان بروند.
یا همین 50 هزار تومان می‌شود برای  هر کدام از این بچه‌ها، این همه چیزهای دوست‌داشتنی خرید که رویاهاشان را رنگی می‌کند: شش دفتر (5 دفتر مشق و یک دفتر نقاشی)، یک دفتر یادداشت، دو مداد مشکی، پنج خودکار، یک مداد تراش و پاک‌کن، یک خط کش، یک بسته مداد رنگی 12 رنگ، یک جامدادی و كوله پشتي (براي بچه‌هاي جديد). به علاوه، يك عدد مسواك، يك عدد خمير دندان و يك عداد ليوان نيز تقديم اين دانش آموزان خواهد شد. 
می‌گویید بچه‌های کجا هستند؟ بچه‌های همین سرزمین که در روستاهای سيستان و بلوچستان، چهارمحال بختياري، خراسان شمالی، همدان و آذربایجان‌هاي شرقی و غربی و... بار دیگر چشم‌انتظار این سخاوت و مهربانی‌اند.
می گوییم بار دیگر، چون این سال ششم است که بنیاد همدلان کودک و نوجوان با خیرخواهی و شفقت بندگان خوب خدا، این حرکت زیبا را به انجام و سرانجام می‌رساند. اگر هر کدام از ما در سالیان پیش این سعادت را نداشته‌ایم که خدمتی به کودکی زلال و دوست‌داشتنی در روستایی دور کنیم، حال این مجال مغتنم پیش روی ماست. آن هم  تنها با 50 هزار تومان، که البته رقمی تقریبی برای خرید این لوازم برای  هر کودک است؛ اما پرداخت ما می‌تواند بسته به توانایی و تمایل‌مان کمتر یا بیشتر شود، و چه خوب که بتوانیم و بخواهیم تا بیشتر شود  تا به جای یک کودک، دل کودکانی را شاد و سبز کنیم. 
 شکل و شیوه‌ی پرداخت هم آسان است؛ کافی است روی پرداخت آنلاین  کلیک کنیم یا با واریز به شماره حساب 100421214016 يا شماره كارت 6221061080007208 (بانك پارسيان)، به این کودکان، حق طبیعی خودشان را هدیه دهیم که دانستن و آموختن است؛ مثل همه‌ی کودکان ما و همه‌ی کودکان جهان.
دیگر چه می‌ماند؟ اینکه اگر واریز وجه به شماره حسابهای بنياد همدلان كودك و نوجوان (به صورت آفلاین) باشد، با یک تماس تلفنی می‏توان اعلام کرد تا مبلغ واریزی دقیقاً برای این فراخوان تحصيلي استفاده شود.
 
این هم شماره‌ تماس دفتر بنیاد همدلان کودک و نوجوان است:
۶۶۳۸۶۱۹۶ (شنبه- چهارشنبه ساعت ۹-۱۶)
 
 
بخت تان پر مهر و مهرتان پايدار
 
 
مبلغ جمع شده تاکنون: 1,000,000,000 ریال