گزارش درمانی اردیبهشت 98


گزارش درمانی اردیبهشت 98
مهرباني رسم قشنگ دل هاي پاك است
سلام بر شما همراهان و همدلان گرامي
گزارش درمانی ارديبهشت ماه 98 در شاخه هاي تحت پوشش به شرح زير تقدیم حضورتان می‌شود. گزارشي از خدمات درماني بنياد همدلان كودك و نوجوان كه با همكاري و پيگيري هاي خانم دهقاني صورت مي گيرد.
 
شاخه ی گوش و حلق و بینی:
مهدی نوجوان ۱۴ ساله ساکن جنوب تهران كه از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی عمیق بود و به مدت ۵ سال از سمعک استفاده می کرد که این سمعک ها کارایی لازم را نداشتند و به یاری شما حامیان عزیز برای مهدی از شرکت شایا گستر یک جفت سمعک فول دیجیتال خریداری و به بیمار تحویل داده شد.
همین طور جلسات گفتار درمانی کودکان عزیزمان آیسان،کیمیا، آوا، ماهان، سهیل، امیررضا، امیر متین، امیرعلی که قبلا به یاری شما عزیزان سمعک و یا کاشت حلزون انجام داده اند، پرداخت شد. در مجموع در شاخه گوش و حلق و بینی بیش از هفت میلیون تومان هزینه شده است.
 
شاخه قلب: 
امیر عباس کودک ۷ ساله ساکن خراسان شمالی بود. که از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بود.این بیمار از طرف بنیاد همدلان به بیمارستان رجایی معرفی شد و هزینه های جراحی و بستری و اکوی بعد از عمل این بیمار توسط شما حامیان عزیز پرداخت شد. 
الیسا نوزاد ۳ ماهه اهل استان گلستان، شهرستان آق قلا كه از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بود. خانواده ی الیسا در فرودین سال جاری دچار سیلاب و آسیب های ناشی از آن شدند و مشکل قلبی و تنفسی الیسا جدی شده بود. این بیمار به یاری شما حامیان عزیز در بیمارستان مدرس جراحی شد و مبلغ سه میلیون تومان بابت جراحی این بیمار پرداخت شد. 
زهراکودک ۲ ساله اهل ملایر که از بدو تولد بیماری قلبی مبتلا بود. این بیمار از طرف مرکز طبی به بنیاد همدلان معرفی شد. پدر زهرا با چرخ دستی سمبوسه می فروشد و هزینه های زندگی این خانواده به سختی تامین می شود. این خانواده دو فرزند قبلی خود را به همین دلیل و عدم درمان از دست دادند و به یاری شما عزیزان هزینه ی جراحی این بیمار پرداخت شد. 
هزینه های داروی بیمار عزیزمان یسنا که پیوند قلب انجام داده بود نیز پرداخت شد.
در مجموع در شاخه قلب بیش از پنج میلیون هزینه شده است.
 
شاخه چشم:
کوثر کودک ۲ ساله افغانی که از بدو تولد مشکل چشم داشت و مجرای اشکی چشمش بسته بود. در کلینیک نوین دیدگان جراحی و به یاری شما حامیان عزیز هزینه های درمان این بیمار پرداخت شد.
نوجوان دیگرمان نرگس ساکن مشهد که از بدو تولد مشکل چشم داشت. نرگس تحت حمایت شما عزیزان در بیمارستان خاتم انبیا مشهد پیوند قرنیه انجام داد و هزینه ی جراحی این بیمار توسط همدلان پرداخت شد.
عایشه کودک دوساله که قبلا به یاری شما حامیان عزیز هر دو چشم خود را جراحی کرده بود در بیمارستان فارابی بخیه چشم این بیمار کشیده و درمان بیمار تکمیل شد.
کودک دیگرمان، ارسلان اهل سیستان و بلوچستان که دچار پارگی شبکیه چشم بود. در بیمارستان فارابی تحت عمل جراحی قرار گرفت و هزینه های درمان این بیمار توسط همدلان پرداخت و توسط شما عزیزان برای ارسلان عینک نیز تهیه شد. همین طور برای کودک عزیزمان فرهان اهل کرمانشاه نيز عینک تهیه شد.  
در مجموع در شاخه چشم بیش از مبلغ بیش سه میلیون و پانصد هزار تومان هزینه شد.
 
شاخه ریه:
امیر احسان کودک یک ساله افغانی که از بدو تولد مشکل ریه داشت. این بیمار در بیمارستان مرکز طبی جراحی شد و هزینه های جراحی و درمان این بیمار توسط همدلان پرداخت شد.
علیرضا نوجوان ۱۴ ساله ساکن جهرم که بیماری ریوی داشت. علیرضا در بیمارستان نمازی شیراز بستری و جراحی شد و هزینه های درمان این بیمار توسط شما عزیزان پرداخت شد.
همین طورکودکان عزیزمان محمدطاها از کرمانشاه و امیر حسین از کاشان و یاسا از شوشتر خوزستان عزیزانی که هزینه ی داروی های ماهانه خود را در این ماه دریافت كردند. 
در مجموع در این شاخه بیش از سه میلیون و صدو نود هزار تومان هزینه شده است. 

شاخه ارولوژی:
کودکان عزیزمان یاسین از آبیک قزوین، ارسلان از مشهد ،احسان از تهران، روژان از خرم آباد، مبینا از خراسان و محمد از کرمانشاه عزیزانی بودند که هزینه های ماهانه دارو و آزمایش خود را در این ماه دریافت كردند 
در مجموع در این شاخه بیش از یک میلیون و صد و پنجاه هزار تومان هزينه شد.  

شاخه گوارش:
یسنا کودک سه ساله اهل یکی از روستاهای ارومیه که مشکل گوارش داشت. یسنا در بیمارستان مطهری ارومیه جراحی شد و هزینه های جراحی توسط شما عزیزان پرداخت شد.
همین طور هزینه های داروی حامد از روانسر کرمانشاه نیز پرداخت شد. 
در مجموع در شاخه ارولوژی بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه شد. 

شاخه ترمیمی: 
ابوالفضل سه ساله اهل استان مازندران كه از بدو تولد مشکل ریوی داشت. پدر ابوالفضل کارگر معدن است که هزینه های درمان فرزندش را به سختی تامین می كند. ابوالفضل در اثر سانحه دچار سوختگی از ناحیه ی صورت و گردن شده بود و از طرف بیمارستان مطهری به بنیاد همدلان معرفی شد. هزینه های جراحی و بستری این بیمار توسط شما عزیزان پرداخت شد.
در مجموع در شاخه ترمیمی مبلغ یک میلیون تومان هزینه شد.
 
قدردان زحمات شما همراهان هميشگي مان هستيم كه ما را در امر خدمت رساني به كودكان اين سرزمين حمايت كرديد.