گزارش فراخوان 106


گزارش فراخوان 106
همدلانی های مهربان!
 
با دستاني پر آمديم از خبرهاي خوب، از لطافت روح هاي بزرگ و قلب هاي آكنده از مهر و صفاي تان كه بار ديگر صحنه هاي زيبايي از همدلي خلق كرد......
 
آمديم تا بگوييم كه دست هاي مهربان تان بار درد و رنج را از دوش كودكاني برداشت كه مدت ها بود طعم خوشي را نچشيده بودند و چشم انتظار دست ياري گري بودند......
 
با گزارش فراخوان 106 در خدمت تان هستيم:
 
گزارش فراخوان 106
اولين كودك علی اصغر کودک ۵ ساله اهل کوهدشت لرستان و مبتلا به ناشنوايي شديد از بدو تولد است. علي اصغر كانديد كاشت حلزون شناخته شده بود و با اين فراخوان و حمايت شما عزيزان مبلغ سه ميليون تومان از هزينه كاشت او تامين و به حساب هيات امنا واريز شد.
 
حمید رضا، نوجوان ۱۲ ساله اهل لرستان هم كه پدرش کارگر فصلی است و در حال حاضر به دليل دیسک کمر در یک کارگاه کار می کند. حمید رضا ۹ سال پیش عمل کاشت انجام داده بود که در مدرسه در حال دویدن به زمین می خورد و کویل کابل وقسمت باطری خور دستگاه کاشت دچار آسیب می شود. هزينه تعویض قسمت های آسیب دیده دستگاه كاشت حميدرضا ۴ میلیون برآوردشده که مبلغ ۲ میلیون تومان آن طی فراخوان ۱۰۶ و به کمک شما همدلانی های عزیز تامین و پرداخت شد.
امیرمحمد شش ساله و مبتلا به بيماري قلبي، كودكي كه قرار بود با تامين مبلغ يك ميليون و 500 هزار تومان از طريق فراخوان 106 در دوم مهرماه تحت عمل جراحي آنژیو و بالن گذاری قرار گيرد، اما به دليل مشکل رفت و آمد موفق نشد در تاريخ مقرر براي جراحي حاضر شود و نوبت جراحي اش به 20 دي ماه و در بيمارستان شهيد رجايي تحت نظر دكتر مرتضاييان موكول شد.
ابوالفضل 10 ساله كودك ديگري است كه با تامين مبلغ 2 ميليون تومان هزينه جراحي از طريق فراخوان 106، در تاریخ ۲۸ مهر توسط دکتر وصال در بیمارستان رجایی تحت عمل آنژیو گرافی و ترمیم حفره بطنی قلب قرار گرفت و خوشبختانه از بيمارستان ترخيص شد.
 
می‌شود برخاست در باران
دست در دست نجیب مهربانی    
می‌شود در کوچه‌های شهر جاری شد
می‌شود با فرصت آیینه‌ها آمیخت
با نگاهی می‌شود سرشار از راز بهاری شد
دست‌های خسته‌ای پیچیده با حسرت
چشم‌هایی مانده با دیوار رویاروی
چشم‌ها  را می‌شود پرسید