گزارش فراخوان 110


گزارش فراخوان 110
گزارش فراخوان 110
 
درود به همراهان نيكدل
 
 
خدمت شما هستيم تا به اطلاع تان برسانيم كه به همت والاي شما، صلاح الدين، محمدمعين و آرين سه كودك معرفي شده در فراخوان 110 در پروسه درمان قرار گرفتند. گزارش اين فراخوان را در ادامه مي خوانيد.
 
 
 
صلاح الدین پسر چهار ساله اهل خراسان ساکن یکی از روستاهای مانه است. پدر صلاح الدین کارگر روزمزد است. خانواده ی سه نفره ی صلاح الدین در منزل پدربزرگ زندگی می کنند. صلاح الدین از بدو تولد مبتلا به کم شنوایی شدیدبود. صلاح الدین از طرف کلینیک آوا به بنیاد همدلان معرفی شده بود که نیاز به یک جفت سمعک فول دیجیتال پشت گوشی داشت که بنیاد همدلان هم مبلغی را که در تعهد داشت به کمک شما مهربانان تامین شد و پرداخت شد.
 
 
محمدمعین پنج ساله افغان و ساکن شهر ری كودك ديگري است كه به دليل كم شنوايي شديد كانديد كاشت حلزون شناخته شده بود. پدر محمد معین ۶سال است که خانواده را ترک و مجددا ازدواج کرده است. خانواده سه نفره محمد معین با مادر بزرگ زندگی می کنند و هزینه های زندگی خانواده بر دوش مادربزرگ و عموی خانواده است. با همياري شما عزيزان مبلغ مورد تعهد بنیاد همدلان براي خرید پروتز حلزونی گوش به حساب هیات امنا واریز شد و محمدمعين در نوبت كاشت حلزون قرار گرفت و طی چند ماه آینده كاشت حلزون محمدمعين انجام خواهد شد.
 
 
آرین کودک یک ساله افغان نيز با مشکل ورم بیضه و مثانه به بنیاد همدلان معرفی شد. اين كودك تحت نظر دکتر زرگر در مرکز طبی کودکان بود و قرار بود به خاطر پارگی مثانه و بیضه باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. با مساعدت و همدلي شما عزيزان اين كودك نازنين هشتم دي ماه در مرکز طبی بستري شد و نهم دي ماه توسط دكتر زرگر تحت عمل جراحي قرار گرفت كه خوشبختانه نتيجه موفقيت آميز بود. هزينه مورد تعهد بنياد همدلان به حساب بيمارستان واريز و آرين در سلامت از بيمارستان ترخيص شد.
 
 
 
می شود در سردی سرشاخه های باغ
جشن رویش را بیفروزیم
دوستی را می شود پرسید
چشم ها را می شود آموخت
مهربانی، کودکی تنهاست
مهربانی را بیاموزیم