گزارش فراخوان 118


گزارش فراخوان 118
درود بي پايان به ياران و همراهان گرامي
 
 
بنياد همدلان كودك و نوجوان همچون هميشه و به اتكاي كمك ها و حمايت هاي حاميان دريادل خود توانست نويدبخش روزهاي بهتر براي مددجويانش باشد. در ادامه با گزارشي از فراخوان 118 در خدمت شما عزيزان هستيم تا بگوييم ردپاي مهرباني تان بر قلب هاي دردمندان اين سرزمين اين چنين جاودانه شده است، با ما همراه باشيد.
 
 
 
اشکان نوجوان ۱۱ ساله اهل کرمانشاه و مبتلا به بيماري قلبي كودكي بود كه به بنياد همدلان معرفي شد. اين كودك در بیمارستان رجایی تحت عمل جراحی ابیلیشن (فرايندي براي برطرف كردن مشكلات ريتم قلبي) قلب قرار گرفت و هزینه های بستری و درمان اشكان از طريق فرايند 118 توسط شما مهربانان پرداخت شد.
 
 
کیانا دختر ۹ ساله اهل یکی از روستاهای خراسان شمالی که از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بود. قرار بود در بیمارستان رجایی تحت عمل جراحی قرار بگیرد اما طبق صلاحدید پزشک و خطر بالای عمل، جراحي کیانا کنسل شد.
 
 
نگین کودک ۵ ساله اهل خراسان و از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی كودك ديگري بود كه در اين فراخوان معرفي شد. نگین در بیمارستان امام رضا مشهد تحت عمل جراحی قرار گرفت و هزینه های جراحی توسط خانواده و خیرین پرداخت شد.
 
 
لازم است به اطلاع شما حاميان گرامي برسانيم كه باقی مانده ی مبلغ فراخوان صرف درمان بیماران زیر شد:
 
 
امیر عباس کودک ۶ ساله ساکن جنوب تهران و از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبي. پدر امیر عباس نابینا است و به ناچار دستفروشی می کند و هزینه های زندگی خانواده را به سختی تامین می کند. امیر عباس در بیمارستان رجایی تحت عمل جراحی قرار گرفت و هزینه های جراحی توسط بنیاد همدلان پرداخت شد.
 
 
محمد امین کودک ۳ ساله ساکن جنوب تهران که از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بود. پدر محمد کارگر ساختمانی است اما مدتي است كه به دلیل مشکلات ستون فقرات از كار افتاده شده است. محمد امین به کمک شما حامیان عزیز در بیمارستان رجایی جراحی و هزینه های مربوطه پرداخت شد.
 
 
نوید کودک ۸ ساله افغانی ساکن جنوب تهران که در اثر سانحه ی تصادف با موتور و برخورد با اگزوز موتور دچار سوختگی شده بود. این بیمار در بیمارستان سوانح سوختگی بستری و جراحی شد و هزینه های درمانش را همدلان پرداخت كرد.
 
آرمان نوجوان ۱۶ ساله ساکن کرمانشاه كه از بدو تولد به دلیل شیمی درمانی مادر در دوران بارداری دچار نقص ژنتیکی شده و کانال گوشش شکل نگرفته بود، به همين دليل اختلال شنوایی داشت. پدر آرمان دستفروش چرخی فلافل است و به سختی هزینه های زندگی را تامین می کند. آرمان در بیمارستان امیر اعلم تحت عمل جراحی قرار گرفت و هزینه های جراحی این بیمار توسط شما نیک اندیشان پرداخت شد.
 
فریماه کودک ۲ ساله ساکن ورامین تهران كه در اثر سانحه ای، دچار سوختگی با ذغال از ناحیه گردن و سر شده بود. پدر فريماه زنداني است و اين كودك همراه مادرش در منزل اقوام زندگی می کند. این بیمار در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری جراحی شد و هزینه های درمان این بیمار توسط شما عزیزان پرداخت شد.
 
بر خود مي باليم كه با حمايت هاي صميمانه شما عزيزان كودك ديگري از درد و رنج بيماري رهايي يافت  و دست نوازش مهربانان فرشته خويي را بر دوش درد كشيده اش احساس كرد. بي شك خنده هاي كودكانه كوشان به وقت بهبودي، خير و نيكي را بدرقه راه زندگي تان خواهد كرد.
 
مهرتان پایدار و سایه تان بر سر کودکان بی پناه برقرار. دست مریزاد