تجديد فراخوان همياری درمان شماره ۴۲


کد ویژه:tre9302135
فراخوان همیاری درمان شماره ۴۲ - مورخ۱۳ . ۲. ۹۳
دوستان و همراهان عزیز، به اطلاعتان می‌رسانیم: 
به دلیل ریسک بالای جراحی قلب نوراله_نوزاد ۲۵ روزه بیمارقلبی که در همین فراخوان در تاریخ ۳ اردیبهشت برایش درخواست حمایت کردیم_ طبق نظر پزشک احتمال زنده ماندن نوزاد کمتر از ۱۰% بود، لذا پدرش از انجام این جراحی منصرف شده و نوزاد را از بیمارستان ترخیص کرد. به همین دلیل، بنیاد همدلان کودک بیمار دیگری (امیرحسین) را جایگزین نوراله نموده که در ادامه شرح حال او به اطلاعتان می‌رسد. مبالغ اهدایی شما دوستان، صرف جراحی قلب این کودک خواهد شد. 
 
امیر حسین ش. - نوزاد ۴۰ روزه
بیمار نیازمند جراحی قلب
مبلغ موردنیاز:  ۰۰۰. ۰۰۰. ۳ تومان
دوستان عزیز، لطفا در صورت واریز مستقیم، حتما طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 «امیرحسین» نوزادی ۴۰ روزه و متولد کاشان است. این نوزاد از بدو تولد مبتلا به بیماری قلبی بوده و از این بیماری رنج می‌برد. 
پدر امیرحسین ۳۰ ساله و دارای تحصیلات ابتدایی می‌باشد. خانواده ۴ نفره امیرحسین در یک منزل استیجاری ۵۰ متری با کمترین امکانات زندگی می‌کنند که بابت آن یک میلیون رهن و ماهانه ۱۵۰ هزار تومان اجاره پرداخت می‌کنند. 
پدر خانواده کارگر روزمزد جوشکاری است و ماهانه به طور میانگین ۶۰۰ هزار تومان درآمد دارد که کفاف مخارج روزمره زندگی را نمی‌دهد و به همین علت از درمان فرزند خود عاجز مانده است. 
امیر حسین هفته گذشته جهت آنژیوگرافی در بخش قلب اطفال بیمارستان مدرس بستری شد و تجویز پزشک برای این نوزاد، جراحی بسته قلب می‌باشد. از آنجا که خانواده این نوزاد قادر به پرداخت هزینه این جراحی نمی‌باشند، مددکاری بیمارستان مدرس این بیمار را به بنیاد همدلان معرفی کرده و بنیاد نیز تامین هزینه جراحی امیرحسین را به عهده گرفته است. 
امیدواریم با کمک و حمایت شما دوستان عزیز، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای جراحی قلب امیرحسین را تامین نموده و دل خانواده‌اش را شاد نماییم. 
به امید حق
کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان
 
شماره حساب‌های بنیاد همدلان کودک و نوجوان
 
۱) بانک ملی شعبه ایران خودرو
شماره حساب: 
۰۱۰۰۷۵۲۹۹۰۶۰۰۸
شماره کارت: 
۶۰۳۷۹۹۱۳۰۳۶۸۰۱۶۳
بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده
۲) بانک پارسیان شعبه ایران خودرو
شماره حساب: 
۱۰۰۴۸۰۰۰۱۰۵۴۳۲۳۰۰۳
شماره کارت: 
۶۲۲۱۰۶۱۰۳۳۷۹۴۷۲۰
بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده
مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال