فراخوان همیاری درمان شماره ۴۲ - مورخ ۳. ۲. ۹۳


کد ویژه:tre9302033
 
فراخوان همیاری درمان شماره ۴۲ - مورخ ۳/ ۲/ ۹۳

نور اله. م - نوزاد ۲۵ روزه

بیمار نیازمند جراحی قلب

مبلغ موردنیاز: ۰۰۰. ۰۰۰. ۷ تومان

دوستان عزیز، لطفا در صورت واریز مستقیم، حتما طی تماس تلفنی به ما اعلام فرمایید تا مبلغ واریزی دقیقاً برای درمان این کودک صرف شود. 

شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹

«نوراله» متولد نهم فروردین ۹۳ در شهریار و تنها فرزند یک خانواده افغان است. این نوزاد از بدو تولد مبتلا به گشادی دریچه قلب بوده و باید هر چه زود‌تر جراحی شود. حدود ۱۰ روز پس از تولد نوراله، خانواده او را به دلیل تنفس سریع و نامنظم به بیمارستان امام سجاد و بهرامی بردند ولی بیماری نوزاد تشخیص داده نشد. سپس به بیمارستان مرکز طبی مراجعه کردند و در آنجا پس از تشخیص بیماری نوزاد، پزشک دستور بستری و جراحی فوری داد. 

پدر نوراله ۲۴ ساله و دارای تحصیلات اول راهنمایی است. وی یک کارگر ساده است و مخارج خانواده خود را از راه کارگری به صورت روزی ۳۵ هزار تومان تامین می‌کند ولی چون کارش دایمی نیست، حقوق ثابت نداشته و به سختی از عهده مخارج خانواده بر می‌آید. 

این خانواده بهمراه تنها فرزند خود در دو اتاق واقع در یک دامداری زندگی می‌کنند که از امکانات رفاهی و بهداشتی مناسبی برخوردار نمی‌باشد و تنها مخارج آب، برق، گاز و تلفن را پرداخت می‌نمایند. 

به دلیل ملیت افغان این نوزاد، برآورد اولیه هزینه این جراحی حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان می‌باشد که خانواده قادر به تامین این مبلغ نمی‌باشند و درخواست کمک کرده‌اند. این کودک توسط مددکاری مرکز طبی کودکان به بنیاد همدلان کودک و نوجوان معرفی شده و با توجه به هزینه بالای جراحی قرار است پدر خانواده حدود ۵ میلیون از هزینه را پرداخت کند و بنیاد همدلان نیز تامین ۷ میلیون از باقی مبلغ را تقبل نموده است. 

همچون همیشه امیدواریم با حمایت شما یاران مهربان، بتوانیم مبلغ مورد نیاز برای جراحی قلب نوراله را تامین نموده و با درمان قلب این نوزاد نازنین، فرصت زندگی را به او هدیه داده و آرامش را به خانواده نگرانش بازگردانیم. 

به امید حق

کمیته درمان همدلان کودک و نوجوان

شماره حساب‌های بنیاد همدلان کودک و نوجوان

۱) بانک ملی شعبه ایران خودرو

شماره حساب: 

۰۱۰۰۷۵۲۹۹۰۶۰۰۸

شماره کارت: 

۶۰۳۷۹۹۱۳۰۳۶۸۰۱۶۳

بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده

۲) بانک پارسیان شعبه ایران خودرو

شماره حساب: 

۱۰۰۴۸۰۰۰۱۰۵۴۳۲۳۰۰۳

شماره کارت: 

۶۲۲۱۰۶۱۰۳۳۷۹۴۷۲۰
بنام محسن راد و سوناز مصطفی‌زاده
مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال