پرداخت آنلاین


«خیریه بنیاد همدلان کودک و نوجوان» موسسه‌ای است مستقل، غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی متشکل از داوطلبان علاقه‌مند و تلاشگر که برای کمک به کودکان و نوجوانان مددجو در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹ پایه گذاری شد. این موسسه در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۲پروانه تاسیس خود با شماره ۹۱۷. ۹۲۸. ۴۸۹ را از سازمان بهزیستی دریافت نمود و در اسفند سال ۱۳۹۲ با شماره ۳۳۵۵۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۴۰۸۱۸ به ثبت رسید. 

تمرکز این بنیاد بر روی کودکان و نوجوانان محروم و نیازمند و در دو حوزه: «سلامت و درمان» و «آموزش و تحصیل» می‌باشد. بنیاد همدلان کودک از بدو تاسیس تلاش کرده تا از طریق همکاری و تعامل نزدیک با موسسات و سازمان‌های مردم‌نهاد، در دستیابی به اهداف مشترک، ایجاد سینرژی نموده و درجه کارایی و اثربخشی فعالیتهای خود را ارتقاء بخشد. در این مسیر، بنیاد از ظرفیتهای داوطلبانه یاریگر، در بخشهای مختلف بهره فراوان برده است. 
 
این بنیاد در راستای اهداف انسانی خود بصورت مشارکتی و با همفکری و همدلی یاران، به صورت کاملا داوطلبانه، بدون دریافت دستمزد اداره می‌شود. بر این مبنا ترکیب سازمانی بنیاد همدلان کودک دارای هیات امنا، هیات مدیره و هیات اجرایی می‌باشد.
 
از طریق این صفحه می‌توانید به صورت آنلاین کمک‌های خود را برای درمان، تحصیل و... کودکان نیازمند واریز بفرمایید.
همچنین شما می‌توانید کمک های خود را به حساب های بانک ملی و یا ملت "بنیاد همدلان کودک و نوجوان" (از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی) پرداخت کنید. (مبالغ واریزی بانک پارسیان برای پویش صد ویلچر برای سر پل ذهاب تخصیص داده می‌شود.)
 
بانك ملت: ش حساب : 5009269712
شماره کارت: 6131-5536-3379-6104
—---------------------------—
بانک ملی: ش حساب: ۰۱۰۹۸۵۸۰۸۰۰۰۰
ش کارت: 4578-9951-9918-6037
 
صد‌ها فرشته بوسه برآن دست می‌زنند / کز کار خلق یــک گره بسته وا کند
 
«سپاس از همراهی و مهربانی شما»

 


درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

آموزش و تحصيل
سلامت و درمان
مجموعه فعاليتهاي بنياد
سایر