پرداخت آنلاین


«خیریه بنیاد همدلان کودک و نوجوان» موسسه‌ای است مستقل، غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی متشکل از داوطلبان علاقه‌مند و تلاشگر که برای کمک به کودکان و نوجوانان مددجو در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹ پایه گذاری شد. این موسسه در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۲پروانه تاسیس خود با شماره ۹۱۷. ۹۲۸. ۴۸۹ را از سازمان بهزیستی دریافت نمود و در اسفند سال ۱۳۹۲ با شماره ۳۳۵۵۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۹۴۰۸۱۸ به ثبت رسید. 

تمرکز این بنیاد بر روی کودکان و نوجوانان محروم و نیازمند و در دو حوزه: «سلامت و درمان» و «آموزش و تحصیل» می‌باشد. بنیاد همدلان کودک از بدو تاسیس تلاش کرده تا از طریق همکاری و تعامل نزدیک با موسسات و سازمان‌های مردم‌نهاد، در دستیابی به اهداف مشترک، ایجاد سینرژی نموده و درجه کارایی و اثربخشی فعالیتهای خود را ارتقاء بخشد. در این مسیر، بنیاد از ظرفیتهای داوطلبانه یاریگر، در بخشهای مختلف بهره فراوان برده است. 
 
این بنیاد در راستای اهداف انسانی خود بصورت مشارکتی و با همفکری و همدلی یاران، به صورت کاملا داوطلبانه، بدون دریافت دستمزد اداره می‌شود. بر این مبنا ترکیب سازمانی بنیاد همدلان کودک دارای هیات امنا، هیات مدیره و هیات اجرایی می‌باشد.
 
صد‌ها فرشته بوسه برآن دست می‌زنند / کز کار خلق یــک گره بسته وا کند
 
«سپاس از همراهی و مهربانی شما»

درصورت تمایل نام و اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

آموزش و تحصيل
سلامت و درمان
مجموعه فعاليتهاي بنياد
سایر