فراخوان همياري درمان شماره 43 - مورخ 93.4.16


فراخوان درمان جراحی گوش ایلیا کد ویژه:tre93041618

ياران صميمي، خرسنديم به اطلاعتان برسانيم، به واسطه قلبهاي مهربان و نيكخواه شما عزيزان، مبلغ مورد نياز براي درمان ایلیای نازنین تامين گرديد. شما می‌توانید گزارش جراحی این کودک عزیز را در اینجا بخوانید.

كميته درمان همدلان كودك - 93.05.05

ایلیا ف. - ۴ ساله
 
بیمار نيازمند کاشت حلزون
 
مبلغ موردنياز: ۰۰۰. ۰۰۰. ۳ تومان
 
دوستان عزیز، لطفا در صورت واريز مستقيم، حتما طي تماس تلفني به ما اعلام فرماييد تا مبلغ واريزي دقيقاً براي درمان اين كودك صرف شود.
 
شماره تماس: ۰۹۳۵۸۱۸۶۶۴۹
 
«ایلیا» متولد سوم شهریور سال ۸۹ در کرمانشاه است. اين كودك به طور مادرزادی ناشنوا و مبتلا به فلج مغزی مي باشد. ايليا از بدو تولد تاکنون در جلسات کار درمانی و گفتار درمانی مراکز وابسته به بهزیستی شرکت کرده است.
 
ايليا و خانواده اش در یک زیرزمین ۴۵ متری که توسط یکی از بستگان به صورت موقت در اختیار آن ها قرار گرفته، سکونت دارند. متاسفانه پدر خانواده در حال حاضر بیکار است و تنها منبع درآمد این خانواده یارانه دریافتی است.
 
خانواده ايليا در طول چهار سال گذشته تمام اموال و دارایی خود را خرج هزینه های درمانی كودك بیمار خود نموده و اکنون از نظر مالي در شرايط بسيار سختي مي باشند.
 
هزينه تهيه حلزون گوش و انجام جراحي كاشت آن، ۶ ميليون تومان مي باشد كه بايد به هيات امناي ارزي واريز گردد تا ايليا در نوبت کاشت حلزون قرار گيرد. با وجود مشکلات بسیار، خانواده اين كودك توانسته مبلغ ۳ ميليون تومان از اين شش میلیون تومان را تهیه نمايد اما براي تامين سه میلیون تومان باقی مانده، بسيار مضطرب و نگران هستند تا بتوانند هرچه زودتر شاهد درمان فرزند خود باشند.
 
همچون هميشه اميدواريم با حمايت شما همراهان عزيز، بتوانيم مبلغ مورد نياز براي كاشت حلزون گوش ايليا را تامين نموده و با درمان اين كودك، شادي و آرامش را به ايليا و خانواده اش بازگردانيم.
 
به اميد حق
 
كميته درمان همدلان كودك و نوجوان
 
 
 
:شماره حساب هاي بنياد همدلان كودك و نوجوان
 
 
     بانك ملي شعبه ايران خودرو -  
 
شماره حساب:
 
۰۱۰۰۷۵۲۹۹۰۶۰۰۸
 
شماره كارت:
 
۶۰۳۷۹۹۱۳۰۳۶۸۰۱۶۳
 
بنام محسن راد و سوناز مصطفي زاده
 
    بانك پارسيان شعبه ايران خودرو -
 
شماره حساب:
 
۱۰۰۴۸۰۰۰۱۰۵۴۳۲۳۰۰۳
 
شماره كارت:
 
۶۲۲۱۰۶۱۰۳۳۷۹۴۷۲۰
 
بنام محسن راد و سوناز مصطفي زاده
 
.مبلغ جمع شده تاکنون: مبلغ به طور کامل تامین شد 
مبلغ جمع شده تاکنون: 0 ریال